Počítačové vzdělávání

Základní počítačové vzdělání ani v dnešní době nemusí být úplnou samozřejmostí. Ve školních lavicích často není na podrobnější výklad prostor, starší generace zase nemá odvahu se do práce na PC pustit jakožto samouk. Řešení představují počítačové kurzy.

Naučte se počítačům rozumět

Vzdělávání s Tomášem Havelkou vám půjde skoro samo. Tomáš je zkušený lektor, který se dlouho pohybuje v oblasti počítačů, internetového marketingu a odškolil už celou řadu lidí. A to s různou výchozí úrovní vědomostí. Školení jsou proto doslova jako ulita na míru i začátečníkům.

Osobní vzdělání touto formou představuje velmi účinnou metodu, jak zvládnout základní počítačovou gramotnost. Skupinová výuka je velmi motivační, zároveň lze díky menšímu počtu účastníků udržet individuální přístup a zachovat prostor pro případné dotazy.

Vzdělání v kurzu „Počítač od začátku“ si klade za cíl pomoct uživatelům výpočetní techniky od prvních kroků. Většina z nás mívá sklon opakovat tytéž začátečnické chyby a od toho vás absolvování kurzu může efektivně chránit. Naučíte se s jistotou pohybovat v e-mailu nebo třeba používat správce hesel, zkrátka nabudete běžné uživatelské dovednosti.

Usnadněte si život osobním vzděláváním

Jakmile získáte takovéto základní vzdělání, můžete pokročit na vyšší úroveň. Pro vás je potom přichystán workshop „Počítač v praxi“. Svou koncepcí na předešlý program navazuje, nicméně samozřejmě je můžete absolvovat i samostatně. Workshop se svou náplní navíc není projektován jako zcela uzavřený. Opakovaným absolvováním ve skupině tak dále můžete získávat nové poznatky, které snadno uplatníte zejména v profesním životě při rozvoji vlastních podnikatelských plánů.

Osobní vzdělávání by samozřejmě nikdy nemělo jít na úkor dalších nutných činností. I časový rozvrh školení vám usnadní jejich splnění při zaměstnání. Kurzy se konají vždy ve všední den v podvečerních hodinách.