Škoda Scala má před sebou opravdu zajímavou budoucnost

Jedna z novinek z dílny, která je na trhu už přes sto let – seznamte se s modelem, jímž se Škodovka rozhodla prorazit nejen v Izraeli, kde je o její práci velký zájem! Svět osobních automobilů se neustále vyvíjí, nejen v ohledu designu, ale i výkonu, bezpečnosti provozu a dalších klíčových věcí. Elegance je sice důležitým bodem, ale bez perfektního palubního počítače, jenž se postará o pečlivou detekci chodců v blízkosti vozu, bychom se určitě neobešli. A klimatizace? Ta je dnes už přeci skutečnou samozřejmostí!

Už základní výbava je opravdu velmi bohatá

Tempomat, šestnáctipalcová ocelová kola Tecton, palubní počítač se zabudovanou SIM kartou, jenž si bude dobře rozumět i s vaším chytrým mobilním telefonem. I to patří do základu, kterým se může chlubit právě Škoda Scala. Dešťový asistent? Zadní parkovací senzory? Vyhřívané trysky ostřikovačů? Samozřejmě, nejvyšší výbavový stupeň zahrnuje i tyto skvělé možnosti.

Zrychlení z nuly na stovku zvládne těsně pod hranici deseti vteřin, s průměrnou spotřebou pět litrů na sto najetých kilometrů zase potěší rodinnou kasu. Výhodou je pak i automatické udržování jízdního pruhu, stejně jako asistent rozjezdu do kopce – za volantem to odteď bude o poznání snadnější, když se například i potkávací světla automaticky zapnou a ušetří vám jednu důležitou starost…

Klasický hatchback nižší střední třídy

Cena nové Škody Scala je v základu stanovena na necelých 400 tisíc korun, pokud si ale pořídíte nějaké doplňkové vybavení, může samozřejmě patřičně narůst. Automatické přepínání mezi dálkovými a potkávacími světly vyjde třeba za devět tisíc korun, dvouzónová automatická klimatizace si žádá více než jedenáctitisícový příplatek. Mimochodem, věděli jste o všech zajímavých modelech, které kdy připravila značka Škoda?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup