Dokonce jídelní stůl může být dekorace

Aranžmá domova se týká i jídelního koutu. Při jídle, kdy se scházíte celá rodina u jednoho stolu, je potřeba vytvořit příjemné prostředí.

Životnost stolu prodloužíte, když přes něj dáte moderní ubrus teflonové úpravy. Oceníte ho i v případě, že máte malé děti. Když se něco převrhne, deska stolu zůstane suchá.

Dokonce jídelní stůl může být dekoraceUbrusy se tak vyrábí v nekonečných možnostech barev a nejrůznějších vzorech, ale zároveň se snažte vytvořit koncept, který se nebude na stole tlouct s ostatní dekorací.

Minimalismus, který je stále tak populární, uvítá raději jednobarevný ubrus s decentní dekorací. Dost často se také setkáváme s ubrusem a jeho vrstvením. Organza dodá i obyčejnému ubrusu eleganci a čistotu, zrovna tak i pruh látky uprostřed stolu (běhoun).

Pastelové tóny jsou něžné a romantické, ale pokud máte děti, klidně sáhněte po něčem veselejším a vyhněte se na stole drobné dekoraci, kterou by mohlo malé dítě spolknout nebo vdechnout.

Oblečte stůl do slavnostnějšího hávu

Ač je ještě podzim, jistě už se plno z nás těší na Vánoce. Uvědomte si ovšem, že dekorace mohou být na stole i mimo svátky. Nemyslí se tím samozřejmě vánoční výzdoba, ale prvky, které lidé dost často zapomínají celoročně.

 

Jednou z těchto dekorací jsou květiny, ať živé nebo umělé

Vyrábí se dnes navíc i jejich látkové variace, které na stole vypadají zcela přirozeně. V kombinaci s navlečenými korálky, stuhami a krajkami, bude ozdobená váza vypadat jako slavnostně oděná.

Dokonce jídelní stůl může být dekorace

Stojánek nebo kroužky na ubrousky, slánka, pepřenka a to už by mohlo vlastně i stačit. Je také potřeba nechat místo na servírování. Kdo tíhne k venkovu zřejmě si neodpustí ozdoby slaměné. Proutěná miska se sušenými kvítky také udělá své. Romantickou atmosféru vykouzlí svíčky. Vyzkoušejte pro změnu i plovoucí, které umístíte do prosklené nádoby s vodou.