Profesionální firmy vyčistí to, na co sami nestačíte

Čistý dům, uklizená domácnost či pracoviště značí dobrou reputaci každého majitele. Ne vždy však zvládnete vše svépomocí. Výškové mytí oken, mytí opláštění a fasád budov nechte profesionálům, kteří si s tím díky bohatým zkušenostem poradí – a vy se tak vyhnete řadě obtíží a ušetříte čas.

Co všechno si můžete nechat vyčistit?

Výčet možností, se kterým vám profesionálové můžou pomoct s péčí o váš majetek je poměrně široký. Jedná se především o:

  • Čištění a voskování podlahových krytin – malých i velkých prostor.
  • Výškové mytí oken a venkovních žaluzií – mívají k dispozici i profesionální horolezce pro špatně přístupná místa.
  • Čištění čalounění a kůže – pomocí speciální hubice, která nepoškodí povrch.
  • Mytí opláštění a fasád malých i výškových budov.
  • Čištění solárních panelů nebo čerpacích stanic taky zvládnou bez potíží.
Profesionální firmy vyčistí to, na co sami nestačíte

Jak vyčistí váš majetek

Někdy jsou okna nebo žaluzie tak vysoko, že se bez speciální techniky neobejdete. Firmy mají speciální stroje s dosahem až 20 m, takže nepotřebují ani žebřík. Na čištění venkovních žaluzií navíc používají techniku přímého kontaktu a speciální kartáče, které nepodřou a jinak nepoškodí lak.

U mytí opláštění a fasád budov vyčistí s pomocí teleskopické karbonové tyče budovy do 20 m². Pokud je objekt vyšší, pomohou si vysokozdvižnou plošinou. K čištění se používají chemické přípravky, které jsou šetrné ke konkrétním materiálům nebo využívají k mytí demineralizovanou vodu. Takto se dá vyčistit až 200 m² plochy během jedné hodiny.

Rychlé voskování podlahové krytiny

Čištění a voskování podlahových krytin malých obytných místností i velkých prostorů nikdy nebylo jednodušší. Tyto služby využívají například školy, hotely, výrobní prostory a jiní. Pomocí speciálních strojů vám pomohou s jakýmkoli druhem dlážky. Z těch nejznámějších to jsou vinyl, linoleum, plovoucí podlahy, betonové podlahy, ale i mnoho dalších.

Profesionální firmy vyčistí to, na co sami nestačíte

Profesionální firmy šetří váš čas a mnohdy i peníze, pokud se vrhnete do čištění sami a materiály nenávratně poničíte. Můžete se na ně obrátit s jakýmkoli dotazem, vždy vám rádi a ochotně poradí a vyberou nejvhodnější řešení přímo vám na míru.