Trošku neobyčejně, ale přesto elegantně vyberte si originální dámskou obuv

Zaručeně se najde poměrně dost velké množství dam, slečen a holek, které se nepříliš vyžívají v rozsáhlém šatníku. Pokud je ale něco, čemu dámy jenom velice těžko odolávají, tak jsou to právě kvalitní boty.

Právě kvalitní a nápaditá obuv je něčím, co může váš outfit poslat na naprosto jinou úroveň, která vás bude zatraceně bavit. Možností přitom máte spoustu, a nikdo neříká, že byste se u toho měli držet zajetých kolejí.

Vklouzněte do pohodlí a užijte si volnost

Pokud hledáte opravdu velice pohodlnou obuv, která bude v jednom i vhodná na celou řadu různých akcí, tak budou právě slip on boty doslova jako dělané! Jedná se o boty, které jsou na povrchu z pružné tkaniny a úplně na nich chybí vázání. Díky tomu jsou velice pohodlné, a i při dlouhém nošení v žádném případě nedráždí nárt nebo jakoukoliv jinou část těla. Navíc je další výhodou, že dámské boty slip on nejsou nijak nápadné, takže mnohdy lidé ani nepostřehnou, že je na sobě máte.

Jižanský styl pro volné nohy

U volné obuvi zůstaneme i tentokrát. Jen se přesuneme do trochu elegantnějšího stylu bot s jižanským nádechem. Tím myslíme konkrétně espadrilky, které patří mezi méně častou, ale přesto velice elegantní a všeobecně oblíbenou obuv. Podrážka je dělaná z pevnějšího materiálu a je nápaditě vysoká. Horní tkaninová vrstva je ale prodyšná a nabízí dostatek pohodlí i vzduchu pro jakékoliv příležitosti. Jak látkové, tak i dámské kožené espadrilky jsou tak skvělou volbou nejen do práce, ale i na volnočasové aktivity.

Buďte ve správný moment neodolatelné a sexy

Do výčtu by se ale určitě hodila i nějaká obuv, která bude doslova svůdná. To automaticky evokuje podpatky, takže jdeme správným směrem. Pokud ale vyjdeme jiným směrem, než jsou jenom klasické kozačky nebo podpatkové boty, tak najdeme i zajímavé dámské polokozačky. Jsou elegantní, sexy a nápaditě především proto, že dávají ženským nohám spoustu prostoru k vyniknutí. Zatím co jiné boty mohou přebírat iniciativu, tak kozačky jenom podpoří vaše přirozené linie a úzká lýtka. Jejich nošení si tak rozhodně zamilujete už jen díky tomu skvělému pocitu sebevědomí.