Vlastní aplikace pro města a obce. Ocení je nejen občané

Dnešní uživatelé vyžadují usnadnění vyhledávání svých informací. Díky vlastní mobilní aplikaci můžete oslovit větší panel obyvatel a zajistit jim tak přístup k důležitým informacím.

To, co web nenabídne

Vlastní mobilní aplikace vašeho města nebo obce je možnost, jak rychle komunikovat se svými občany. Vaše události, které zobrazujete, si uživatel snadno přidá do svého kalendáře. Máte tak možnost zvýšit návštěvnost svých kulturních a sportovních akcí. Aplikace je také schopna vašim uživatelům posílat notifikace. Tyto zprávy můžete využít nejen pro informovanost občanů ohledně aktuálního dění, ale také pro řízení krizového managementu. Zprávy o hrozícím nebezpečí přijdou vašim uživatelům v reálném čase a zobrazí se jim na jejich přístroji.

Okamžitý kontakt

Díky mobilní aplikaci získáváte možnost okamžitého kontaktu s vašimi uživateli. Ti vás pomocí tlačítka v aplikaci mohou ihned telefonicky kontaktovat. Pokud je vaše samospráva členitější, uživatel si nalezne telefonní kontakt, který potřebuje, a ihned může zjistit informace, které si přeje získat.

Obsahové stránky

Hlavní informační část vaší aplikace jsou obsahové stránky. Právě jejich pomocí můžete sdílet informace o dění ve vaší obci. Obsahové stránky aplikace jsou vlastně ucelenou verzí vašeho webu, který je vhodný pro mobilní zařízení. Vyhledávání informací je v případě aplikace ještě snadnější. Uživatelé se tak mnohem lépe dostanou k požadovaným údajům.

Pro občany i turisty

Aplikace je užitečným nástrojem nejen pro občany vaší obce, ale také pro turisty. Právě tuto klientelu budou zajímat informace nejen o kulturních a přírodních památkách na území vaší obce, ale také současné dění a možnost kulturního života. Vaše aplikace může snadno sdílet informace o gastronomických a ubytovacích možnostech ve vaší obci.

Mobilní aplikace přinese vašim občanům snadnější vyhledávání informací.