Geekshirts zase boduje, tentokrát konspiračním tričkem

Máte ve svém okolí nějakého milovníka konspiračních teorií, který neustále začíná rozhovory na témata mimozemšťanů či slavné Oblasti 51? Pak se vám tým Geekshirts.cz postaral o perfektní vánoční dárek. Už nic nehledejte a kupte danému člověku tričko The Conspiracy Club.

Geekshirts.cz patří k nejznámějším prodejcům triček s vtipnými potisky u nás. Od jiných se odlišují tím, že nepřeprodávají žádná trička, motivy si sami tvoří a tisknou. Nové obrázky stále přibývají, a tím se rozšiřuje i okruh zákazníků. Mezi nejoblíbenější kolekce patří například ty s Maxipsem Fíkem či Bobem a Bobkem. Trička také často reagují na události veřejného dění či světové trendy. Už nějaký ten pátek jsou v nabídce například motivy k seriálu Hra o trůny. Z aktuálních novinek nejvíc boduje tričko The Conspiracy Club.

Přidáte se do konspiračního klubu?

Pyramidy, Američani na Měsíci, Lochnesská příšera, sochy na Velikonočním ostrově, Ilumináti, mimozemšťané, egyptské pyramidy, Yetti. Ti všichni mají jedno společné – jsou opředeni záhadami. Různí lidé na ně mají různé názory. Zatímco jedni věří, že Američané na Měsíci skutečně byli, druzí to považují jen za fotomontáž. Jedna skupina se domnívá, že pyramidy postavili lidé, další o možnosti něčeho takového pochybují, vždyť kde by vzali potřebnou techniku? Myslet si můžete, co chcete. Avšak jestli máte taková témata obzvlášť rádi, milujete konspirační teorie a rádi se o nich bavíte s ostatními, rozhodně vám v šatníku nesmí chybět toto tričko. Dáte jím najevo, že patříte do klubu milovníků konspiračních teorií.

Vezměte do klubu i své blízké

Kdybyste si náhodou chtěli pořídit tohle klubové tričko, zamyslete se, zda nemáte ve svém okolí ještě někoho, kdo by o členství v konspiračním klubu také stál. Nebude vás to stát vůbec nic, protože Geekshirts.cz má momentálně skvělé slevy. Ke dvěma tričkům dostanete další zdarma. Ke třem objednaným si můžete vybrat dvě trička zdarma atd. Byla by škoda této akce nevyužít.