Novinky z pražské Klamovky: jak vypadá výstavba nového rezidenčního projektu

V pražské Klamovce vzniká unikátní bytový projekt, který poskytne nové možnosti bydlení jak rodinám s dětmi, tak párům, které rády pořádají domácí grilovačky a milují pohled na velkoměsto z výšky.

Proč právě pražská Klamovka?

Hledáte-li ideální místo na život v českém hlavním městě, Klamovka si vás získá při první návštěvě. Kombinuje v sobě totiž to nejlepší ze života ve velkoměstě s klidným životem na vesnici. Vilapark Klamovka, jak se rezidenční projekt jmenuje, se začíná formovat nedaleko bývalého zámeckého parku Klamovka a už nyní je jasné, že bude mít hodně co nabídnout.

Ideální byty pro zamilované páry i pro rodiny s dětmi

Byty budou v rámci projektu rozděleny na dva typy:

  • s výhledem na Prahu
  • s výhledem do zahrady

Byty nabízející panoramatický výhled na hlavní město jsou zamýšleny jako ideální hnízdo lásky pro páry, kteří si naplno užívají společného života ve dvou. Byty s výhledem do zahrady jsou určeny pro rodiny s dětmi, protože nabízejí větší klid a jsou obklopeny zelení. Fotogalerii a další grafické znázornění obou domů najdete na stránkách projektu.

Novinky z pražské Klamovky: jak vypadá výstavba nového rezidenčního projektu

Vše nezbytné pro život v bezprostředním dosahu

Na vytváření interiérů jednotlivých bytů se podíleli zkušení interiéroví designéři a vzniklo díky tomu funkční, ale zároveň moderní bydlení. V blízkosti Vilaparku Klamovka se nachází vše, co lidé k životu potřebují. Kromě úzkého spojení s přírodou, které nabízí blízký park Klamovka, se nedaleko domů nachází zastávka tramvaje, několik škol, sportovních hřišť a restaurací.

Při hledání ideálního místa k bydlení v Praze má právě Klamovka jisté umístění v top desítce. Poskytuje nádherné výhledy na město, ale zároveň i klid a dostatek sportovního i volnočasového využití, přičemž i nedaleký park Klamovka lze využít k celé řadě aktivit.