Zděné domy nejsou zdaleka jediným řešením pro rodinný dům

Rodinné domy mají v České republice dlouhou tradici a patří mezi nejideálnější cíle bydlení pro většinu českých rodin. Bohužel ne každá rodina si takový dům může dovolit a důvodem jsou obvykle finance. Na trhu ovšem neexistují pouze drahé zděné domy, ale i ekologické dřevostavby, které dokáží poskytnou vyšší standard a přitom jsou levnější.

Moderní dřevostavby jsou domy, které jsou na pohled sice nerozeznatelné od běžných domů, ale jsou vyrobeny z pokročilejších materiálů, které dokonale izolují teplo a tím zvyšují úspory za energie. Dřevostavby disponují velmi pevnou kostrou z KVH hranolů, která je proložena izolací ISOVER, OSB deskami, sendvičovým systémem FERMACELL a mnoha dalšími prvky, které jí dávají zcela unikátní vlastnosti.

Čím se dřevostavby liší

Dřevostavby se liší kompletním způsobem výstavby, nedochází zde k procesům vyžadujícím dlouhé vysychání a tak se výrazně snižuje doba jejich realizace. Přední česká společnost Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o. dokáže dřevostavby vybudovat již do 3 měsíců a to v jakémkoliv ročním období. Levné dřevostavby jsou rovněž prostorné, využití pevných a inovativních materiálů umožnilo snížit tloušťku obvodových stěn natolik, že jsou štíhlé a nabídnou více podlahové plochy, než u zděných domů.

Zděné domy nejsou zdaleka jediným řešením pro rodinný dům

Jelikož jsou dřevostavby postavené z ekologicky nezávadných materiálů, potěší příjemným prostředím nabitým energií. Dřevostavby jsou zcela nehořlavé a podléhají přísným standardům. Nemusíte se u nich obávat jakýchkoliv starostí, obzvláště, pokud si objednáte dřevostavby na klíč, které jsou na výběr od bungalovů až po velké a prostorné domy.