Jak si užít dvě dovolené za jedno léto?

Konečně nás lehce zašimraly jarní paprsky slunce a už začínáme myslet na léto a dovolenou s ním spojenou. Pomaličku začínáme střihat metr a těšíme se, až budeme relaxovat na písečné pláži s kloboučkem na hlavě a drinkem v ruce. Letní dovolená je vždy spojená s odpočinkem, cestováním a poznáváním nových míst. Ovšem také s nemalými finančními výdaji.

Celý rok si trháme od pusy, abychom v létě vyrazili vstříc novým dobrodružstvím. Určitě nám však dáte za pravdu, že by nebylo příliš moudré „křečkovat“ celý rok peníze, nic si neužívat a pak jednou někam vyrazit. Zahraniční dovolená se dá podniknout i levně. Díky tomu vám zbudou finanční prostředky alespoň na víkendové výlety ne-li ještě na dovolenou další, třeba na konci léta.

Chorvatsko, pláž, drink a relaxace

TOP last minute dovolená v Chorvatsku nevyjde tak draho, přitom se nepřipravíte o písek, klobouček ani drink. Chorvatsko patří k oblíbeným letním dovoleným, protože se dá pořídit za rozumný peníz, užijete si tam dostatek zábavy, navštívíte krásná místa a opálíte svou kůži do bronzova stejně, jako na jiných a mnohem nákladnějších dovolených. Cílem dovolené je relaxovat, odpočívat, něco vidět. Nemusíte jezdit světa kraj, abyste prožili poklidnou dovolenou.

Dovolená v Bulharsku

Neméně oblíbené je také Bulharsko, které patří k zemím s dlouhými dějinami. Last minute na písečných plážích Bulharska vás rovněž vyjde za hubičku. Bulharská přímořská letoviska jsou velmi oblíbeným cílem turistů nejen z ČR. Oblíbené je Bulharsko nejen kvůli moři, ale i překrásným horám a příjemné atmosféře. V neposlední řadě pak i díky příznivým cenám.

Široká nabídka last minute zájezdů vám ušetří nemálo financí. Díky tomu si můžete dopřát buď delší dovolenou, nebo rovnou dva pobyty za jedno léto. Stačí tedy sbalit pohodlné dámské trička, šaty, sandálky, plavky, sluneční brýle, kosmetiku a vyrazit vstříc odpočinku a relaxaci.