I tuzemská dovolená může být krásným zážitkem pro celou rodinu. Kam se podívat?

Opět jsme se dostali do té části roku, v níž přichází čas na plánování zasloužené letní dovolené. Vzhledem k ekonomické situaci současných dní je naprosto jasné, že hitem letošního léta budou tuzemské pobyty. Ani to však není nic špatného, protože naše země je vyhlášená krásnou přírodou i architekturou. Jaká místa vás okouzlí?

Nekonečný výběr možností

Nejdříve se přesuneme do populárních jižních Čech, kde si užijete ubytování České Budějovice. Toto téměř statisícové město vám poskytne skvělou základnu, která je položena kousek od mnoha zážitků. Milovníci architektury a poznání zajisté ocení blízký zámek Hluboká nad Vltavou, několik přilehlých muzeí a spoustu dalších zámků i naučných stezek. Výletníci si zase oblíbí nepočitatelné množství zřícenin, vyhlídek, vápencové lomy a nekončící přírodu. Ať už pojedete ve dvou, či s vašimi dětmi, určitě si každý přijde na to své.

Další skvělou volbou je přirozeně vyhlášená jižní Morava. Zde vsaďte na ubytování Pavlov situované v okolí této malinké vesničky. Čím jiným je tato část republiky známá než vinicemi, archeologickými nalezišti, koupališti a malebnou přírodou jako stvořenou k procházce? Samozřejmě ani zde se nevyhnete návštěvě zámků, muzeí, rozhleden a dalších příjemných činností.

Podívejte se sami

Takových zajímavých míst nabízí naše malá země snad nekonečno, takže bude určitě lepší se podívat na vlastní oči. Až budete hledat penziony, zajisté nezapomeňte navštívit internetové stránky portálu Hauzi. Tento pomocník ukazuje ohromný výběr nejrůznějších druhů ubytování ve všech koutech České republiky. Na základě vašich specifických požadavků vyplníte podrobné filtry a vyskočí na vás řešení přesně na míru. Následně stačí si jej pouze zarezervovat a začít se těšit.