Zaparkovat jednoduše na letišti a vyrazit na zaslouženou dovolenou

Připravujete si itinerář pro svůj zahraniční výlet, těšíte se za sluncem nebo naopak do horského prostředí plného sněhu? Na začátku je vždy hodně zařizování, zjišťování a ověřování termínů. Vyřešit musíte i otázku, jak se dopravit na letiště, protože budete mít s sebou ještě řadu dalších zavazadel plných oblečení a různých nezbytných doplňků. Jistota je jistota, proto platí, že bychom měli vše ještě jednou řádně zkontrolovat. Nemusíte mít strach, během vaší dovolené bude o auto dobře pečováno, stačí jen doladit termíny příjezdu a odjezdu.

Na odbavení nebudete dlouho čekat

Nemáte rádi postávání ve frontách, nechcete ztrácet cenné minuty nebo dokonce hodiny, než se na vás konečně dostane řada? Parkování na letišti Praha rozhodně nebude znamenat žádnou časovou prodlevu v rodinných plánech. Rezervace je jednoduchá, postačí jen krátký formulář, ve kterém uvedete základní údaje. Kdy dorazíte a kdy plánujete zase odjet?

Můžete si zvolit i mezi tím, jestli budete chtít vůz mít venku nebo dáte přednost kryté garáži. Kamerové systémy se postarají o to, aby bylo vozidlo v obou případech pečlivě střeženo, samozřejmostí je i fyzická ostraha. Stačí přijet na místo a předat pověřené osobě klíče, pak už vás čeká pěkný týden na prosluněných plážích nebo jiná varianta podle výběru.

Aktuální informace a nonstop otevírací doba

Zajímáte se, kolik parkovacích míst je ještě v moment objednávky volných? Dozvíte se to z formuláře, který budete vyplňovat hned na začátku. Protože je parkování připraveno nonstop, můžete přijet po domluvě kdykoliv. Dohoda je uzavřena online, bez předchozích osobních schůzek nebo dlouhých telefonátů.