Chcete přenášet své obědy i svačiny bezpečně a zachovat jejich čerstvost?

Pravidelná strava je naprostým základem dobrého pracovního, sportovního i studijního výkonu. Z toho důvodu byste neměli zapomínat nejen na vydatnou snídani, ale i na vhodně zvolený oběd. Ať už si tyto pokrmy připravíte doma, či si pro ně chodíte do jídelny, určitě je potřebujete donést do cílové destinace v co nejlepším stavu. Jak na to?

Kvalitní materiál

Nezáleží na tom, jestli chcete uchovat polévku, omáčku, zákusek, salát nebo jakékoliv další pokrmy, alfou i omegou úspěchu je vhodně zvolený materiál. V dnešní době jsou jasnou volbou jídlonosiče termo, přičemž si lze zvolit buď plast, nebo o něco lepší nerezové provedení.

První zmíněná varianta je extrémně levným řešením, které si může dovolit opravdu každý jedinec. Zde je nutné ukázat na častý mýtus, kdy si neinformovaní lidé myslí, že umělá hmota vypouští do potravin nebezpečné látky. Evropská unie má velmi přísná pravidla i kontroly, na jejichž základě se lze spolehnout na stoprocentní bezpečnost těchto materiálů (pokud se k nim chováte správně).

Nerezové provedení sice stojí několik stovek korun, ale potěší vás svou ohromnou odolností a desítkami let životnosti, stejně jako schopností uchovávat suroviny čerstvé po dlouhou dobu. Zároveň se jedná o velmi elegantní doplněk, který z hlediska vzhledu strčí plast do kapsy.

Podívejte se sami

Sháníte-li obědník, určitě není nutné objíždět kamenné prodejny ve městě, protože to jde i mnohem snadněji. Stačí si sednout z pohodlí domova k počítači a objednat si veškeré potřeby na stránkách specializovaného e-shopu pod odkazem odkulinare.cz.

Mezi nejpopulárnější volby bezesporu patří třípatrový jídlonosič z nerezové oceli, jenž vám nabídne tři misky o objemech 1,1 litru. Daný výrobek vás podrží v práci, škole, na služebních cestách i během kempování v přírodě.