Dopravci během pandemie významně rostli

Doprava zásilek byla nedílnou součástí našich životů nejen v posledních měsících. Až právě poslední měsíce ale umožnily dopravcům výrazně se rozrůst.

Nikdo nečekal, že během posledního roku zažijí dopravci zásilek takový masivní růst. Růst ale všichni začali už dávno před tím. Stačí se podívat trošku do minulosti, abychom zjistili, že nejen přeprava zásilky do zahraničí postupně prošla významnou obměnou procesu.

Jak se změnily dopravci?

Největší rozdíl oproti předchozím rokům ale tkví především ve větším množství dopravních podniků. Během posledních let jich totiž výrazně přibylo. To je ale dobře, protože na trhu vznikla nová konkurence, ze které může zákazník těžit. Může si vybírat z široké palety zajímavých služeb, ale také pohyblivých cen na základě aktuální poptávky.

Přeprava zásilekdo zahraničí také výrazně zrychlila. Celkově se rychlost služeb v posledních letech zvýšila a zkvalitnila. Přibylo například dodání během víkendů nebo dokonce ve státní svátek. U těchto služeb ale samozřejmě musíte počítat s tučnou přirážkou.

Více výdejních míst

Během pandemie vyrostla robustní síť výdejních boxů. Ta ale začala výrazně růst už v předešlých letech. Postarala se o to především jedna společnost, jejichž smlouvy s prodejci umožnily doručování zásilek takřka kamkoliv. Doručování je tak nově velice rychlé a nemusíte čekat na to, až dopravci převezmou váš balík z depa a přivezou ho až k vašim dveřím.

Jestliže ale chcete opravdu bleskovou přepravu, společnost Emons se stane vaším ideálním partnerem. Dopravní firma s bohatými zkušenosti vám může nabídnout skvělé ceny, velký vozový park a široké spektrum služeb. Pozemní přeprava, přeprava na paletách nebo přeprava balíku do zahraničí rozhodně není žádnou překážkou. Očekávejte velice rychlé dodací časy a vstřícnost k zákazníkovi. Tak neváhejte a zkontaktujte společnost Emons kdykoliv, kdy budete potřebovat odeslat balík.