Zajistěte si v Praze reprezentativní prostory pro byznys i zábavu

Existuje celá řada událostí, u kterých je zapotřebí udělat co nejlepší dojem. Aby bylo možné něco takového uspořádat, jsou k tomu zapotřebí atraktivní prostory, ve kterých bude mít každý z přítomných komfort a bude se zde cítit příjemně. Pokud potřebujete zajistit takové prostory v Praze, nabízí se vám více možností, ale jednu z nejlepších vám nabídne luxusní hotel Emblem. Nabízí za výhodné ceny pronájmy zasedacích místností Praha 1.

Využijte atraktivní prostory hotelu Emblem

Hotel Emblem je skutečně skvostným místem pro luxusní ubytování v centru našeho hlavního města. K dispozici je všem, od bysznysmenů až po turisty a kohokoliv dalšího, kdo touží po komfortu v elegantně laděném hotelu, kde člověku skutečně nic nechybí. Jelikož je Praha také místem, kde vzniká nejvíce obchodních příležitostí, hotel nabízí otevřenou náruč všem, kteří hledají vhodné prostory pro tiskovky, oslavy, party aj. V hotelu si můžete pronajmout hned několik místností. K dispozici je vám:

  • Salon – jde o místnost vhodnou pro obchodní schůzky, eventy, tiskové konference, ale i soukromé večeře.
  • Drawing Room – druhá největší místnost v hotelu, která je vhodná pro obchodní schůzky do 14 osob.
  • Games Room – nejmenší místnost hotelu, která nabídce prostor pro setkání až 6 osob.
  • Pantry – místnost, ve které připraví občerstvení, ale lze ji rezervovat i samostatně.

Potřebujete prostory pro obchodní jednání s významným klientem? Hledáte místo, kde se sejít s obchodními partnery a probrat další spolupráci? Chtěli byste se svými kolegy prostory pro firemní večírek? Hotel Emblem je tu pro vás, můžete ho využít jednorázově nebo i jako pravidelné místo pro pořádání vašich akcích. Prohlédněte si jednotlivé místnosti a zjistěte více informací. Vše potřebné naleznete na webových stránkách hotelu Emblemprague.com.