Geodetické služby pro stavbu i katastr

Potřebujete podklady pro zápis do katastru nemovitostí? K tomuto účelu slouží geometrický plán, který vám vypracuje geodetická firma. Můžete se obrátit například na společnost VISIONPLAN-3D, která je specialistou v oboru geodézie. Zabývá se geodetickými službami napříč celého oboru, tedy od geodetických prací pro stavby až po katastr. Svoje služby poskytuje jak veřejnosti, tak podnikatelům.

VISIONPLAN-3D provádí následující geodetické činnosti: zaměření pozemku pro projekt domu, vytyčení stavby a pozemku, polohopisné a výškopisné zaměření, podklady pro zápisy do katastru. Společnost VISIONPLAN-3D pracuje s nejmodernější technologií, je to například laserové skenování, 360° kamery, přístroje pro přesná měření. Umí také vytvořit 3D modely nebo virtuální prohlídky interiérů a exteriérů.

Prioritou firmy VISIONPLAN-3D je především kvalita, rychlost, časová flexibilita a také příznivá cena. VISIONPLAN-3D má za sebou již stovky realizovaných zakázek a poradí si i s atypickým řešením. Na webových stránkách společnosti VISIONPLAN-3D si můžete prohlédnout ukázky referencí, rovněž si zde můžete sjednat nezávaznou konzultaci zdarma.