Jak vás EFT terapie dokáže zbavit problémů?

Některé životní problémy přerostou do takových rozměrů, že si s nimi nedokážeme poradit sami. Pak je na místě například návštěva psychologa nebo jiného odborníka. Jednou z variant je také EFT terapie, už jste o ní slyšeli?

Metoda EFT je skvělá na vztahové problémy, úzkosti, fobie, nízké sebevědomí, přejídání, traumata z minulosti, chronické bolesti, kožní potíže a spoustu jiných starostí. Jedná se o alternativní metodu, která však mnohdy pomáhá i tam, kde člověk již vše možné vyzkoušel, ale bez úspěchu.

Spolehněte se na principy čínské medicíny

Metoda EFT není ničím novým, je založena na principech čínské medicíny, které mají dlouhou historii. Spočívá v tom, že EFT terapeutka s vámi komunikuje a zároveň vám jemně prsty poklepává na meridiánové body, které se nacházejí převážně na obličeji a rukách. Kombinací psychologie a akupresury tedy dojde k odblokování nahromaděné energie, která odnese negativní emoce. Tělo a mysl se dostanou do rovnováhy a vy se zbavíte zdánlivě nepřekonatelných problémů.

Celý proces je bezbolestný, je vhodný pro děti i dospělé, je rychlý a dlouhodobě účinný. Protože se však pracuje s psychikou, je rozhodně potřeba, abyste už od začátku nebyli proti. Pokud vám jsou tyto alternativní metody proti srsti, jděte ke klasickému psychologovi. Jinak vás ale EFT terapeutka ráda přivítá.

Jak dlouho EFT terapie trvá?

To je samozřejmě individuální. Někomu stačí jedno sezení, jiní jich potřebují více. Obvyklý počet sezení nutných k vyřešení potíží je jedna až šest. První sezení trvá obvykle 1,5 h, pak se dohodnete podle vašich potřeb.

Zní to zajímavě? Vynikající reference má certifikovaná EFT terapeutka Daniela Vojtová, která vystudovala na EFT Akademii v Praze. Jestli vás zajímá EFT terapie cena, neváhejte se podívat na její web. Terapie je cenově dostupná.