Kvalitní projekce je základem vaší prezentace

Tiskové konference, přednášky, školení. To všechno, a ještě spousta dalších, jsou akce, kde chcete publiku prezentovat i vizuální obsah. Což můžou být Powerpoint prezentace, grafy, fotografie nebo videa. Prostě všechno to, co nelze slovy předat. A v takových případech se hodí projekce.

Několik pravidel pro výběr vhodné techniky

Před pronájmem projekční techniky je dobré vědět, že nejvhodnější technologie se zpravidla odvíjí od toho, pro kolik lidí má být projekce určena. Druhým důležitým faktorem je vzdálenost, z jaké se hosté budou na projekci dívat. Text musí být dobře čitelný i z těch nejvzdálenějších míst sálu, ve kterém projekce probíhá. Pokud jste si průběh vaší akce naplánovali za denního světla, budete potřebovat laserový projektor s opravdu důmyslnou technologií a vysokou svítivostí i rozlišením, aby byl schopný přeprat slunce.

Projektor sám o sobě také musí mít své místo a promítanému obrazu nesmí překážet žádné dekorace nebo lustry.

Oslovte odborníky

Zvažujete-li zapůjčení projektoru, navštivte společnost, která má zkušenosti s pronájmem audio vizuální techniky, všechno s vámi v klidu probere a doporučí vhodný typ. Jednou z firem, která se v této oblasti pohybuje už velmi dlouho, je ECONOMIC SERVICE s.r.o., společnost s téměř třicetiletou působností na českém trhu právě v oblasti pronájmu AV technologií, která si díky vstřícnosti a flexibilitě získala spoustu spokojených zákazníků.

A jakou technologii lze u ECONOMIC SERVICE zapůjčit?

Pro velké prostory nabízí laserové projektory se svítivostí 15000 lm a rozlišením 1920×1200, které díky důmyslné technologii 4K zajistí výjimečnou ostrost a čistotu obrazu, takže text na prezentacích je dobře čitelný. Projektor je také vybaven vestavěným fotoaparátem pro přesnou kalibraci a diagnostické snímky.

Jestliže potřebujete spíš projektor s menší svítivostí, ale s vestavěnými deformačními schopnostmi pro zakřivené plochy, pak pro vás lampový projektor bude to pravé.

Že nemáte na co promítat? Nevadí, zapůjčit lze i samostojná plátna s rámem a stojanem z hliníkového profilu a s volitelným nastavením spodní hrany obrazu.

Jako doplněk hlavní projekce nebo ve složitějších prostorech, kde potřebujete záruku, že všichni dobře uvidí, lze využít pronájem led obrazovky.

Veškerou techniku nejen půjčují, ale také zajišťují komplexně celé akce. Zapůjčí, nainstalují, postarají se o obsluhu, odinstalují a zase odvezou. Prostě služby, které stojí za to vyzkoušet.