Likvidace vozidel nemusí nic stát. Naopak, vydělejte na ní!

Jakmile automobil doslouží, je dobré se jej co nejrychleji zbavit. Z našeho rozpočtu bude i jako nepojízdný autovrak vysávat peníze. Platit zákonnou pojistku totiž musíme. Když tedy už staré auto nechceme používat, je neopravitelné za rozumnou částku, nebo jde o auto vhodné již skutečně pouze k likvidaci, zbavte se jej. Jak, aby to nic nestálo? Nebo abychom na tom ještě něco vydělali?

Skutečně to jde! Vydělejte i na autovraku

Každé auto, i autovrak, má ještě svoji hodnotu. Prodáte jej totiž na součástky. Akce to však může být poněkud zdlouhavá, ale i bezvýsledná. Pokud nechcete objíždět zbytečně autobazary, ani hledat kupce svépomocí pomocí inzerátů, a pak se třást, aby se po půl roce neozval s reklamací, jděte na to jinak. Vyžijte službu likvidace vozidel – Zahotove.cz.

Starého auta se zbavíte třeba již zítra

Ano, i tak rychle může celý proces prodeje starého vozidla proběhnout. V Zahotove.cz mají totiž perfektně nastavené mechanismy, díky kterým je proces velice rychlý, plně zautomatizovaný a k prospěchu obou stran. Jako prodávající dokážete jeden den zjistit předběžnou cenu, kterou za vozidlo dostanete, současně se domluvíte na příchodu zástupců služby. Ti mohou vaše vozidlo odvážet již druhý den, ať jste odkudkoliv z republiky. Služba, o níž si více informací dohledáte na webovkách https://zahotove.cz/likvidace-vozidel/, nepohrdne vašim vozem, ať jste z Prahy, Brna, Ostravy ale i z malé vesnice kdekoliv v ČR. Funguje celostátně, rychle a spolehlivě.

Nic neplatíte. Vyděláte

Už jste asi postřehli, že za své vozidlo dostanete zaplaceno. Dokonce na ruku v hotovosti. Smluvenou finanční částku vám vyplatí zástupci služby, jakmile si přijedou pro vaše vozidlo. Vy naopak neplatíte nic. Odvoz vozidla, i když je třeba nepojízdné, máte zcela zdarma.