Notifikace nastavíte podle sebe. Čemu dáte přednost?

Notifikace jsou v poslední době opravdu hodně využívány. Zatímco dříve to byla záležitost jenom internetových obchodů, které tímto stylem informovaly své zákazníky o aktuálních slevách nebo výprodejích, dnes využívá sílu notifikací i každá obec či město. A v neposlední řadě se stávají mobilní notifikace i součástí moderních chytrých domácností. Hravě je totiž na svou domácnost napojíte a můžete tak být informováni prakticky o všem, co se ve vašem domě šustne.

Možná si říkáte, že notifikace jsou jenom otravná krátká oznámení, která jsou stejně k ničemu. Ale ono to tak není. Například v případě chytrého bydlení můžete díky notifikacím zjistit, že alarm, který byl před pár vteřinami zapnut, nezapnul zloděj, ale jenom děti, které přišly ze školy dřív. A to je jenom jedna z mnoha situací, ve kterých jste rádi, že notifikace používáte.

Samozřejmě pokud by notifikace vadily, je možné je vypnout. Ale stejně, jako je lze vypnout, tak je lze také nastavit podle našeho gusta.

Žádné desítky zpráv

Využívat můžete notifikace jenom u konkrétních aplikací, nemusíte povolit každé, aby vás informovala o akcích či novinkách. Ponechte si třeba jen notifikace z aplikace chytré domácnosti a třeba notifikace vašeho oblíbeného obchodu.

Vyberte si způsob odesílání notifikací

Například v případě notifikací, které budou oznamovat vše, co se děje v domácnosti, si budete moct nastavit i způsob oznámení. Na výběr je odesílání textové zprávy, PUSH zprávy (čili notifikace v pravém slova smyslu) a pak posílání e-mailů.

Vypnutí a zapnutí kdykoliv

Závěrem je třeba zmínit, že notifikace si lze jak nastavit, tak i snadno vypnout, případně opětovaně zapnout. Pokud vás na nějakou dobu omrzí, tak si je zkrátka vypněte. Ale když vám zase začnou chybět, k zapnutí vede jen pár kroků.