Pronájem elektrocentrál vám ušetří spoustu starostí při pořádání akcí v terénu

Plánujte letní akci v otevřeném prostranství a pro ozvučení pódia, muzikantů, řečníků či divadelníků vám schází generátor? Pronájem elektrocentrál je nejvýhodnějším řešením, díky kterému bude vaše party probíhat tak dlouho, jak chcete, bez závislosti na dodavateli elektrické energie, jenž logicky nemůže zajistit pokrytí v přírodě, na letišti, v lese a podobně. Mobilní generátory si lze půjčit podle příkonu, ceny i podle značky výrobce.

Před samotným spuštěním akce si zjistěte maximální požadovaný příkon

Pódiovou techniku, osvětlení, ozvučení a možné napojení stánků s občerstvením je třeba započítat do maximálního požadovaného příkonu. Dle tohoto výpočtu je nutné si zajistit pronájem elektrocentrál. Začíná se na možném příkonu 2 kW (což je 2000W) a končí až na 9 kW. Jak už bylo uvedeno výše, pro samotnou akci je třeba si spočítat celkový požadovaný výkon ve špičce – náběhu zařízení, a dle toho si pronajmout elektrocentrálu.

Kupříkladu pronájem elektrocentrály 5 kVA zajišťuje výtečný výkon bez fluktuací. AVR – Automatic Voltage Regulation – díky jakosti výstupních zařízení o vyhlazení do max. ±5 % zajišťuje napájení i velmi citlivých elektronických zařízení. Generátor je vybaven automatickým systémem kontroly stavu oleje, jenž v momentě, kdy je nízká hladina, motor vypne. Tím se účinně zabrání jeho poškození. Tato elektrocentrála je vhodná pro napájení všech typů spotřebičů – silových i jemné elektrotechniky, jako jsou počítače a podobně. Cena za denní pronájem elektrocentrály je 1800 korun bez DPH.  Včetně pronájmu elektrocentrál je možné si samozřejmě pořídit i kanystr s pohonnou hmotou pro jednodušší napájení generátorů. Usnadněte si organizaci akcí ve volném prostoru díky pronájmu generátoru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup