Strojírenský a metalurgický podnik ŽĎAS nabízí pestrou škálu služeb

Ve strojírenském a metalurgickém sektoru působí spousta společností, ovšem ne všechny dokázaly dospět k takové velikosti jako právě akciová společnost ŽĎAS. Působí na tuzemském trhu od roku 1951, takže má opravdu letité zkušenosti. Současně se jedná o jednoho z největších zaměstnavatelů v okolí Žďáru nad Sázavou, přičemž momentálně čítá na 2 000 pracovníků.

ŽĎAS má také dceřiné společnosti, a to TS Plzeň a.s. a ŽĎAS RUS, stejně tak má ještě majoritní podíl v německém podniku ŽĎAS SGS GmbH.

Na co se ŽĎAS specializuje?

Zaměření společnosti ŽĎAS je vskutku široké. Specializuje se konkrétně na tvářecí stroje, zařízení na zpracování kovového šrotu, ale také na zařízení pro volné kování. Dále v pestrém produktovém portfoliu najdete hydraulické lisy, zařízení na zpracování válcovaných výrobků či inspekční a rovnací linky pro úpravu tyčí. Jestliže máte tedy zájem o některou z těchto produkcí, rozhodně kontaktujte firmu ŽĎAS, která s vámi společně najde řešení ušité přímo vám na míru.

Vedle produkce vám nabídne také služby, jako jsou gravírování a tisk, servis, reprografické služby, generální opravy obráběcích strojů či hydraulická zkušebna.

Na jakých trzích ŽĎAS působí?

Výčet je vskutku dlouhý, ovšem vyjmenujeme vám ty hlavní segmenty, kde je o služby a produkci strojírenské firmy největší zájem. Jedná se o průmysl automobilový, strojírenský, metalurgický, dopravní, energetický, ropný, těžební a železniční. V neposlední řadě společnost ŽĎAS oslovují podniky z jaderné energetiky a zpracování odpadu.

Strojírenská firma je držitelem mnoha certifikátů, které se vztahují ke svařování, výrobkům i laboratořím. Jestliže se tedy chcete s vedením spojit, není nic jednoduššího než ho kontaktovat přes stránku zdas.com, případně zavolat na recepci, kde vás už přesměrují na konkrétní divizi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup