Odpočívadlo pro kočky představuje skvělou investici

Já i můj manžel patříme mezi milovníky kočiček. Tato vášeň u nás propukla v momentě, kdy naše dcera odletěla bydlet do Kanady za svým mužem. Jelikož se jedná o naši jedinou dceru, nemáme nyní, dle slov mého muže, o koho pečovat a tak se soustředíme na kočičky. Je mi velmi líto opuštěných zvířátek a tak jsem se rozhodla, že si kočičku vezmu přímo z útulku, kam byla umístěna po smrti svého původního majitele.

Dášenka, jak svému novému přírůstku do rodiny říkáme, se s námi velmi rychle sžila a neméně rychle i s naším vybavením v bytě, které utrpělo značné újmy a to především z toho důvodu, že Dášenka je ještě koťátko, které je neposedné a také zvídavé. Nezbývalo nám tedy nic jiného, než si pořídit pro Dášenku odpočívadlo pro kočky, které se pro nás stalo nedocenitelnou investicí. Náš nábytek už ji nyní nezajímá a my se tak těšíme z toho, že nám naše vybavení v bytě, ještě nějaký ten pátek vydrží pohromadě.

Odpočívadlo pro kočky si nemůžeme vynachválit

Odpočívadlo pro kočky je vyrobeno z velmi masivní konstrukce, kterou jen tak nic nezaskočí. Dášenka na něm totiž dovádí od rána do večera a dokonce na něm i spí. Mám díky němu prostor nejen pro broušení svých drápků a ukonejšení svých herních chutí, nýbrž v něm nalezla i společníka pro odpočinek a nakonec také samotný večerní spánek, díky kterému nabírá novou energii do dalšího dne. Dášenka je totiž velký neposeda a tak jsme si zpočátku nebyli příliš jisti tím, že Dášenku bude možné vůbec nějak zabavit během dne, ač se jí snažím každou volnou chvíli věnovat. Naštěstí ale škrabadlo neboli odpočívadlo odvedlo a stále odvádí dobrou práci a Dášence dělá společnost, při jejím objevování světa kolem ní.

Skvělý doplněk do bytu

Zní to možná trochu sobecky, ale zpočátku jsem se velmi obávala toho, že odpočívadlo pro kočky nebude vůbec pěkně vypadat v našem obývacím pokoji a bude ho naopak velmi hyzdit. Nechtěla jsem ovšem Dášence upřít společnost a tak jsem s koupí souhlasila. K mému překvapení ovšem musím uznat, že se nám toto škrabadlo do bytu dokonce i velmi hodí a dělá nám v pokoji příjemnou kulisu.

,


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup