Jak vybrat pelíšek pro pejska?

Snad každý chce pro svého pejska to nejlepší a to jenom co se týče krmení, ale i hraček či pelíšku. Jak tedy vybrat pohodlný a hlavně kvalitní pelíšek pro svého nového člena rodiny? Dnešní nabídka je opravdu široká a tak máte z čeho vybírat. Pojďme se společně podívat, na co se zaměřit a jak vůbec pelíšek správně umístit.

Na umístění záleží

Při výběru pelíšku je potřeba zamyslet se také nad jeho umístěním. Pokud totiž máte v plánu umístit pelíšek na místa, kde vzniká průvan, bylo by dobré zakoupit uzavřené pelíšky pro psy, které před průvanem a chladem skvěle ochrání. Do teplých místností, například obývacího pokoje apod., postačí naopak pelechy jednoduchého oválného tvaru, matrace či deky. Věděli jste, že nově jsou velmi populární také psí pohovky, jejichž výrobou na míru se zabývá již poměrně mnoho lidí?

Jak vybrat pelíšek pro pejska?
Bude s vámi spát pes v posteli? I přesto by měl mít vlastní pelíšek.

Nezapomeňte na vhodný materiál

Dost velkou roli při nákupu psího pelechu hraje také materiál. Pokud vybíráte pelíšek pro štěně, myslete na to, že se do něj ještě občas vyčůrá a proto musí být z pratelného nebo jinak snadno omyvatelného či impregnovaného materiálu. Pokud máte již pejska většího, který s vámi tráví čas v bytě, je v módě plyš či bavlněný materiál. A co si představit pod snadnou údržbou? Zaměřte se na to, aby se dal pelíšek vyprat v pračce nebo alespoň ručně.

Jak vybrat správnou velikost?

Na závěr se zaměřte na vhodnou velikost. Pelíšek by měl být dostatečně prostorný, ale zároveň ne tak veliký, aby se v něm pes bál či cítil nepříjemně. Myslete na pejskovu oblíbenou polohu, ve které rád spí. Tak by se měl totiž vejít i do svého pelíšku. Nejlepším řešením je proto pejska v této poloze změřit a od toho odvíjet rozměry pelíšku.

Nebojte se, že nevyberete, nabídka je opravdu široká a tak vám nějaký správný pelíšek určitě padne do oka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup