Světové zážitky z poznávacích zájezdů

Dovolená vždy nemusí být o slunění se na pláži a sladkém nicnedělání. Poslední dobou stále více lidí podléhá kouzlu poznávacích zájezdů. V ceně je zahrnuto velké množství zážitků a nikdo si ještě nestěžoval, že by si u nich neodpočinul. Kdo prahne po znalostech na vlastní kůži, ať neváhá a jede!

Pokud jste jako já a všemi smysly dokážete vnímat nezaměnitelná kouzla Francie už při plánování cesty, pak byste si neměli nechat ujít výlet s chutí camembertu proloženou pravým šampaňským a podtrženou vůní tymiánu z legendární Provence. Nikdy vám je pak ze vzpomínek nikdo nevymaže

Pozvánka do zemí snů

Poznávací zájezd do Paříže není jen o centru města a Eiffelově věži. Historie mocných hradů, romantika líbezných pláží nebo třeba dech beroucí vysokohorské vyhlídky jen umocní vaše představy, které jste doposud měli. Nechte se ohromit krajem, který brázdí rychlovlaky TGV, kde vás smáčí Rhona a Seina a nad kterým Mont Blanc majestátně shlíží na zámky v Loiře.

Kdo byste však raději poznal kolébku moderní civilizace, tak se směle vydejte na poznávací zájezd do Říma. Nezáleží na tom, z jaké strany začnete romantickou Itálii zkoumat – každý taliánský kout má co nabídnout. Je na vás, zda dáte přednost kouzlu malebných údolí či zahradám a ledovcovým jezerům pod Dolomity.

Pro horkokrevné typy výletníků je tu ochlazující a svěží poznávací zájezd Norsko, které je bezpochyby tou nejkrásnější severskou zemí. Svůj příběh vám odvypráví nejen pověstná Stěna Trollů – Trolltindam, ale též norská jezera a fjordy. Nebo byste raději navštívili unikátní hanzovní domy Bryggen?

Profesionální průvodce našimi zážitky

S Redok Travelem jsme vycestovali nejednou. Zlákala nás jejich bohatá nabídka a verva dávat lidem inovativně vše, co k modernímu cestování patří. Jestli si přejete pronikat do srdcí historie i současnosti s opravdovou péčí o prožitek, prolistujte katalogem a začněte snít své sny s otevřenýma očima.