Maximální komfort hotelu Absolutum

Absolutum Boutique Hotel poskytuje svým hostům prvotřídní služby profesionální úrovně. Nabízí ubytování v luxusních apartmánech, přičemž každému z nich je přiděleno vlastní unikátní jméno. Veškeré pokoje disponují svými reprezentativními vlastnostmi, mezi které zásadně patří WIFI připojení, klimatizace, PAY TV a minibar. Jednotlivé typy ubytování jsou navzájem odlišné svým osobitým designem, příslušenstvím a cenovou relací.

Speciální nabídka

Tento hotel nabízí kromě reprezentativního ubytování i pronájem konferenčních prostor v Praze, které jsou ideálním řešením pro veškerou korporátní klientelu. Funkční technologie v kombinaci s moderním vybavením utváří velmi příjemné a přínosné prostředí. Toto multifunkční centrum vyhovuje všem parametrům školících prostor, a proto je vhodné pro školení, prezentace, výstavy, firemní jednání, společenské akce a mnoho dalšího.

Nechte si chutnat

Na své si přijdou milovníci maximálního komfortu i výborného jídla. V rámci hotelu Absolutum je k dispozici i restaurace v Holešovicích, ve které vaří kulinářské speciality české i zahraniční kuchyně. Jedině v této restauraci mohou přátelé i obchodní partneři prožít jedinečný gastronomický zážitek, a to každý den od 11,30 do 23,00. Díky velkému počtu míst je možné uspořádat i firemní či společenské akce, jako jsou například rodinné oslavy a svatby.

Široká škála služeb

Hotel disponuje bohatou nabídkou zajímavých služeb, mezi které patří například zajištění kurýra, vstupenek na společenské či kulturní akce nebo zapůjčení aut i limuzín. Netradiční nabízenou službou tohoto hotelu je přímá lékařská pohotovost, která může být využita nejen v krizových situacích. Při romantickém pobytu ve zdejších prostorách mají klienti možnost objednání květin dle jejich přání či opatření rezervace do zmíněné restaurace.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup