2 tipy na stylové ubytování v Praze a Ostravě

Uvažujete o výletu do některého z našich velkoměst anebo potřebujete uspořádat konferenci či jinou akci? Pokud ano, stoprocentně potřebujete spolehlivé bydlení na úrovni. Právě proto se zaměříme na ubytování v Praze a Ostravě. Obě dvě metropole mají zcela jistě co nabídnout, a tak není od věci zajistit si kvalitní zázemí. Dva naše tipy směřují na známé velké hotely, kde se o vás postarají se vším všudy a vy se budete cítit jako v bavlnce.

Moderní ubytování v Praze

Naším prvním tipem je hotel Ibis Praha Old Town. Jedná se o hotel nacházející se přímo ve Starém městě. Všechny nejnavštěvovanější turistické lokality tak máte na dosah. Jmenovat bychom mohli například Obecní dům, Karlův most anebo Pražský hrad, případně Staroměstské náměstí. Jestliže vyrazíte do Prahy za nákupy, tak hned vedle vašeho ubytování budete mít k dispozici známou nákupní galerii Palladium, kde se nachází přes 180 obchodů. Hotel je typický komfortním ubytováním, pro něž jsou charakteristické zejména nové Sweet beds ibis. Samozřejmostí je mimo jiné i bezplatné Wi-Fi připojení. Upozornit bychom měli i na lobby bar otevřený 24 hodin denně. Skvěle vybavený jídelní koutek v něm nabízí vynikající domácí občerstvení. O kvalitu gastronomie se nemusíte starat, právě jí jsou Ibis hotely v Praze známé.

Hotel Mercure Ostrava

Že byste se raději podívali do industriálního centra Ostravy? Město, které proslulo především těžbou černého uhlí, se v současnosti vyznačuje spoustou zajímavých muzeí spojených nejen s hutnictvím, ale i se strojírenským průmyslem. Výbornou volbou pro ubytování je Hotel Mercure Ostrava. Zbrusu nová budova čtyřhvězdičkového hotelu se nachází v samotném srdci tohoto velkoměsta. Vybavena je 139 pokoji, restaurací, barem, letní terasou a fitness centrem pojímajícím mimo jiné i parní lázně. V hotelu se nachází i moderní konferenční prostory. Ať už chcete vyrazit za zábavou na Stodolní ulici nebo do některého z divadel, budete to mít kousek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup