Kouzelný a aktivní odpočinek

Pension Karolína nabízí svým zákazníkům jedinečné služby. Společně s ubytováním ve Špindlerově Mlýně vás jistě mile překvapí nádherná okolní příroda. Nachází se zde útulné a zároveň i prostorné apartmány či pokoje, díky kterým je toto prostředí ideálním řešením i pro velký počet lidí. Právě na tomto místě si užijete maximální komfort, a to v podobě plné penze či polopenze. Příjemné kulinářské zážitky si vychutnáte v blízké restauraci s letní terasou, která disponuje svou bohatou nabídkou pokrmů a nápojů.

Nezapomenutelné pobyty

Tento pension poskytuje kromě reprezentativního ubytování i poukazy, které nabízejí výhodný vícedenní pobyt ve formě balíčku, jenž obsahuje 75 minut ve Vodním ráji, večeři s možností sestavení vlastního menu o dvou chodech, dvě snídaně a láhev vína zdarma. Tento set je cenově velmi příznivý a klienty oblíbený. Wellness pobyt ve Špindlu může být nápaditým vánočním či narozeninovým dárkem.

Celoroční zábava

Díky výhodné poloze je Penzion ve Špindlu velmi žádaným po celý rok. V obklopení krásnou přírodou si můžete užívat veškeré letní či zimní sportovní aktivity, mezi které patří například vyjížďky na kolech či horské túry. Avšak na tomto místě si zaručeně najdete zábavu i za nepříznivých povětrnostních podmínek, jelikož kdykoliv lze prožít krásné chvíle ve vodním centru s mnoha zajímavými atrakcemi, jako jsou například tobogán, divoká řeka, vodní clona či chrliče vody.

Krásy Špindlerova Mlýna

Špindlerův Mlýn láká řadou neobyčejných možností zábavy. Kromě milovníků whirlpoolu si přijdou na své i příznivci aktivní dovolené, jelikož je možné využívat bobové dráhy, provazového centra i několika sjezdových tratí, a to včetně snowtubingové dráhy. Nachází se zde ale i dětská hřiště, a proto je toto místo vhodné nejen pro páry či partu přátel, ale i rodiny s dětmi.