Pět nejlepších destinací pro detox

Chcete si po hektickém období odpočinout a načerpat novou energii? Ulevíte tak svému tělu nejen fyzicky, ale i psychicky. Vaše mysl bude zase jasná! Máme pro vás pět tipů, kam se vypravit.

Hodiny jógy v Marrákeši

Pět nejlepších destinací pro detoxProžijte několik krásných dní v Maroku, kde budete vaše tělo oblažovat jógou a pít zelený mátový čaj. Do toho cestujte po nádherných památkách a užívejte si úchvatné a hlavně nespoutané marocké kultury. Nebojte se poznávat nové chutě nejen čajů, ale také koření a užívejte si jedinečnou atmosféru.

Bootcamp na Ibize

Zažijte Ibizu trochu jinak! Zapomeňte na nekonečné párty a probděné noci. Se speciálním programem v rámci jednoho z bootcampů můžete vaše tělo zapřáhnout na nekonečných výletech, fitness programech a zdravém jídle, které však neztrácí nic ze své kvality a chutě. Zároveň si můžete užívat i lezení po skalách, potápění, nebo netradiční vodní sporty. Možností je zkrátka dost a do toho ještě to prostředí.

Spa-pauza v Německu

Pět nejlepších destinací pro detoxNemáte náladu na příliš velkou fyzickou aktivitu? Pak vyzkoušejte lázně u našich sousedů v Německu. Ideální je k tomu město Baden, které si užijete v létě i v zimě a do kterého se naprosto zamilujete.
Termální jízda v Toskánsku

A pro milovníky toho nejvyššího standardu je připraven zážitek v podobě termálních lázní v Toskánsku. Nekonečné plochy vodních ploch se skvělou minerální vodou přímo z místních pramenů, to je to pravé místo, kde kompletně zregenerujete své unavené tělo a nabijete se energií na další půlrok.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup