Tuning motoru může podstoupit i váš vůz

Sportovně založení motoristé si své plechové miláčky různě vylepšují a hlavně se snaží o zvýšení výkonu motoru, někdy i nepříliš odborným způsobem. Přitom existuje jedinečná služba, založená na skutečně profesionální úrovni, kterou je chiptuning Praha.

Tato společnost začala jako první v ČR používat metodu Camp Performance Chiputuning a jako jediný subjekt byla oceněna certifikátem a normou ČSN EN ISO 9001:2009 – management kvality. Tento certifikát je potvrzením profesionálního přístupu a nadstandardní kvality.

Co je chiptuning

Tuning motoru může podstoupit i váš vůzJedná se o zásah do motoru jakéhokoliv vozidla. Jeho cílem a výsledkem je zvýšení výkonu a současně snížení spotřeby pohonných hmot, což může znít paradoxně, ale je tomu skutečně tak. Použití metody Camp Performance Chiptuning lze v ideálním případě dosáhnout až 15% snížení spotřeby.

Chip tuning se provádí až po té, co se nejprve změří skutečný výkon motoru ve válcové zkušebně na válcové brzdě. Na válcové brzdě lze změřit výkon motoru u jakéhokoliv automobilu bez ohledu na jeho stáří, nebo zda se jedná o pohon předních, zadních nebo všech kol najednou. Samozřejmě se berou ohledy na technický stav nejen motoru, ale i celého vozidla a v případě odhalení závad se tyto nejprve musí odstranit.

Technologie chiptuningu

Provádění chiptuningu je založeno na moderní technologii a přesných přístrojích. Naměřené hodnoty se zaznamenávají do přehledného grafu, který je předán zákazníkovi v podobě protokolu. Ten pak slouží jako doklad, podle kterého lze provedené zvýšení výkonu kdykoliv vrátit na původní hodnoty, což je důležité například v případě vzniku závady v záruční době vozidla.

Tuning motoru může podstoupit i váš vůz

V rámci použité technologie se neprovádí žádný zásah do řídící jednotky automobilu, ani není ovlivněna životnost motoru a jeho další parametry. Výsledkem chiptuningu je rychlejší náběh otáček motoru, což se prakticky a viditelně projeví lepší dynamikou a akcelerací. Majitel vozidla se po tomto zásahu nemusí obávat zhoršených emisních limitů, které i nadále budou odpovídat platným evropským normám.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup