Uvažujete o chiptuningu? Vyhněte se podvodníkům!

 

V posledních letech se stal chiptuning velice oblíbenou variantou, jak zvýšit výkon motoru. Veškeré změny probíhají pouze na softwaru v řídící jednotce motoru, nedochází tedy k jakémukoliv technickému zásahu do vozidla.

Chiptuning je velice oblíbenou možností zvýšení výkonu motoru, kterou je možné provést během několika hodin. Po chiptuningu byste měli zaznamenat jak zvýšení výkonu motoru, tak nižší spotřebu.

Pozor na neodborné firmy

Právě proto, že je chiptuning v posledních letech tak oblíbený, nabízí ho již mnoho firem. Ne všechny však poskytují skutečně kvalitní službu. Pokud firma nemá k dispozici válcovou brzdu, nemůže skutečně zaručit nárůst výkonu motoru.

Výběr firmy a záruky

Kvalitní tuningová společnost vám vždy poskytne záruky na software. V opačném případě byste měli zpozornět a raději si vybrat jiného dodavatele služby. Volte raději firmy, které jsou dostatečně vybaveny a za své služby se zaručí.

Nejlepší služby zpravidla poskytují firmy, které nabízejí chiptuning pro více typů motorů. Firma by měla mít vyhovující vybavení a dostatek zkušeností. Než se rozhodnete pro konkrétní firmu, zkuste si na ni vyhledat recenze. Případně se na zkušenosti zeptejte na odborných fórech.

Profichip s.r.o.

Mezi spolehlivé firmy poskytující chiptuning patří Profichip s.r.o. Samozřejmostí je zálohování originálního nastavení softwaru i doživotní záruka na softwarové úpravy. Profesionální chiptuning firma poskytuje hned na několika místech v ČR, a to v Praze, v Ostravě a v Brně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup