Autocentrum Máca je mnohem víc než jen servis

Kam na Vysočině do servisu, pro nový nebo ojetý vůz? Jednoznačnou špičkou v Jihlavě i jejím širokém okolí je multiznačkový servis a autocententrum Máca. Experti s pětadvacetiletou zkušeností vám nabídnou široký výběr ověřených vozů a profesionální služby k vaší maximální spokojenosti.

Je libo nový vůz?

Ať už hledáte zcela nové auto, či ojetý model, v autocentru Máca si přijdete na své. Vybrat si můžete z řady nových vozů oblíbených značek Škoda, Fiat a Seat. Před koupí na vás čeká předváděcí jízda, při níž se ujistíte, že jste si vybrali skutečně to pravé. Chcete-li si pořídit ojetý vůz, jistě vás potěší spolehlivost a čestnost, s nimiž se zde setkáte. Všechna ojetá auta procházejí důkladnou servisní prohlídkou a mají garantovaný původ i stav, takže budete vědět, do čeho jdete. Některá vozidla jsou referenční. Samozřejmostí při koupi ojetiny je záruka minimálně 6 měsíců. Pracovníci autocentra vám pomohou i zajistit financování vašeho nového vozu a zařídí jeho pojištění.

Nejlepší servis na Vysočině

Multiznačkový autoservis Máca je ve svém regionu doslova proslulý díky špičkovým službám, které zajišťuje tým na slovo vzatých profesionálů s dlouholetou zkušeností. Spokojenost klientů je zde na prvním místě. Lidé sem jezdí z širokého okolí za komplexním záručním i pozáručním servisem vozů Škoda, Seat, Fiat a Volkswagen a dalšími službami na vysoké úrovni. Spadá mezi ně výměna i prodej pneumatik, montáže LPG, prodej originálních i neoriginálních náhradních dílů a příslušenství nebo ruční mytí aut.

Něco navíc

Na autoservis Máca se můžete obrátit i v případě, že se na silnici dostanete do potíží. Poskytuje totiž také odtahovou službu s nepřetržitým provozem a samozřejmě bez problémů provede potřebné opravy. Snad ale budete mít příjemnější důvod, proč do tohoto populárního autocentra zavítat! Čekají na vás nejrůznější akce, bonusy a pro stálé klienty pak výhodný VIP program.