Auto detailing se postará o zvýšení hodnoty vašeho vozidla

Chystáte se svůj vůz prodat? Čeká vás svatba? Nebo si prostě přejete, ať je vzhled vašeho vozu perfektní po celý rok? Podívejte se, jak vám auto detailing dokáže pomoci zvýšit hodnotu vašeho automobilu.

Renovace, ochrana i čištění

Pod pojmem auto detailing se ukrývá celá řada operací. Samozřejmostí je prvotní mytí vozidla, to ale zdaleka není všechno. Aktivní pěna na auto sice dokáže vyčistit i to, co sami nedokážete, tato služba pro vozidla ale jde mnohem dále. Autokosmetika na kůži vyživuje kožené materiály ve vozidle. Auto detailing cílí na interiér i exteriér vašeho vozu tak, aby byla zvýšena jeho hodnota. To oceníte v mnoha případech. Rozhodně se tuto službu vyplatí objednat před prodejem vašeho vozu. Pravidelná péče je základ pro udržení hodnoty vašeho vozu.

Renovace laku jde poznat na první pohled

Všichni si přejeme, aby byla podoba našeho vozu reprezentativní po celou dobu jeho užívání. Bohužel, nablýskaný lak se časem opotřebuje. Objeví se hologramy, oxidace na laku, škrábance a jiné druhy poškození. Renovace laku je proto skvělou možností, jak opět získat profesionální vzhled vašeho vozidla. Některé obnovy se dějí pomocí jednokrokové korekce, při větším poškození je již potřeba dvoukrokové korekce. Dojde k odstranění všech nedostatků v oblasti laku auta. Rozdíl poznáte na první pohled.

Profesionální čištění interiéru

Kéž by šlo naše auto ochránit před prachem, špínou, roztoči nebo nečistotami, které do něj donesou převážení lidé či domácí mazlíčci. Samozřejmě to možné není. Proto je potřeba se pravidelně objednávat na auto detailing. Jelikož se odstraňují také sedačky, čištění je skutečně efektivní a dokonalé. Pravidelná péče o auto vám zajistí bezpečný a čistý prostor pro všechny, které převážíte. Před prodejem vozidla se čištění interiéru doporučuje vždy.

Auto detailing se zaměřuje na čištění a zvýšení hodnoty vašeho vozidla.