I skútr může být ideálním vánočním dárkem

Přemýšlíte nad vánočním dárkem a stále nemůžete přijít na to, jaký dárek by obdarovaného opravdu potěšil a udělal radost? Mezi nejpopulárnější dárky posledních let bezpochyby patří elektronika. Je váš dům ale doslova přeplněn elektronikou a vás nenapadá, jakým stylovým dárkem byste potěšili a udělali radost? Máme pro vás malý tip! Přemýšleli jste již o nákupu skútru?

Proč právě skútr?

Důvodů, proč jsou skútry považovány v posledních letech za ideální dárek, je hned několik. Především se jedná o to, že k jeho řízení postačí řidičský průkaz A1, který dostáváte automaticky při absolvování autoškoly na klasické auto. Není tedy třeba řidičák rozšiřovat a skútry může řídit každý, kdo má řidičské oprávnění na auto. Jízdu na skútru si zamilují i ti, kteří mají z klasických velkých motorek strach. Díky malým rozměrům a malým kolům se velmi snadno ovládají, což je velkou výhodou třeba v husté městské dopravě. A oproti automobilům a velkým motorkám mají jen minimální spotřebu. To jsou hlavní přednosti a výhody skútrů.

I skútr může být ideálním vánočním dárkemSkútr Kentoya Moto FEVER 125 4T

I malá motorka může být stylová

Pokud si myslíte, že moderním skútrům chybí osobitý a originální design, jste na omylu. Stačí se podívat na nabídku uznávaných a kvalitních výrobců a hned uvidíte, že je nabídka modelů a designů velmi pestrá. Jaká je variabilita skútrů se můžete podívat třeba na každoročním setkání těchto motorek. Více o srazu skútrů čtěte ZDE.

 

Velmi uznávaným výrobcem skútrů je Kentoya, a to nejen u nás, ale celosvětově. Skútry Kentoya jsou známé díky své vysoké konstrukční kvalitě, dlouhé životnosti, spolehlivosti a také díky variabilitě designů. V nabídce Kentoya lze najít desítky různých druhů skútrů, každý druh s originálním designem. Nechybí sportovní modely, retro modely, skútry v kubánském a italském stylu ani skútry pro pány i pro dámy. Kentoya dokonce na svých stránkách má i kategorii skútr bazar, kde je možné vybírat ojeté skútry, které mají ale stále vysokou konstrukční kvalitu.

I skútr může být ideálním vánočním dárkemSkútr Kentoya Moto SHARKY 125-4T

Nechcete motorku? A co třeba elektrokolo?

Nejste si jistí, zda by motorka udělala obdarovanému tu skutečnou radost? Chtěli byste raději někomu dát nové kolo, jen nevíte, jaké zvolit? Dívali jste se již na elektrická kola? K jejich řízení není zapotřebí žádný řidičský průkaz. Jsou jako kola klasická, jen jsou vybavena elektromotorem a akumulátorem, které pomáhají usnadnit jízdu a ulehčují šlapání.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup