Představení nových modelů e-moto

Hledáte spolehlivé vozítko, které se stane vaším společníkem při cestách do přírody, k vodě či jen tak do lesa? Nebo potřebujete dopravní prostředek usnadňující vám cesty do obchodu, na poštu a za dalšími nezbytnými záležitostmi, aniž byste neustále trpěli bolestmi pohybového aparátu?

Porozhlédněte se po nabídce elektrických motocyklů, na nichž sice nebudete drandit s větrem v zádech, zato vás spolehlivě dostanou všude, kam budete potřebovat.

Vzpomínáte na věrnou Babetu? Pořiďte si e-babetu

I v současné době si můžete pořídit vozítko, které vás provázelo „divokými devadesátkami“ a které naskočilo po několika málo zašlapáních. E-babeta Racceway vybavená lithiovým akumulátorem, který napájí motor s výkonem až 500 W, umožňuje přepravu maximální rychlostí až 25 km / h.

Můžete s ní i na silnici a nepotřebujete řidičský průkaz na motocykl. V nouzových případech, kdy akumulátor vypoví službu, dojedete díky praktickým pedálům. Obavy ze šlapání mít nemusíte, zvládne jej netrénovaný cyklista.

V případě 12 Ah baterie, která je do e-babety standardně používána, dojedete na jedno nabití, které trvá 4 až 6 hodin, neuvěřitelných 95 km. V případě, že předpokládáte delší cesty, můžete si k tomuto modelu dokoupit k baterii s kapacitou 20 Ah anebo také praktický nosič a kufr, do něhož uschováte své úlovky.

Představení nových modelů e-moto

Obáváte se, zda se z výletu na ryby stihnete vrátit za světla? Užijte si dlouhé letní večery a jeďte domů klidně až za tmy. S e-babetou Racceway budete díky úspornému LED osvětlení vidět i za tmy.

E-fichtl vás vrátí do časů vašeho mládí

Kdo z nás si jako patnáctiletý jinoch či děvče nedělal nadšeně zkoušky na malý motocykl, aby si mohl splnit dětský sen a poprvé se dostat na silnici s motorem pod nohama? Dnes jsou fichtly dostupné především v jejich elektrifikované variantě a řidičský průkaz k nim nepotřebujete.

Malý elektrický motocykl Racceway je e-fichtlem, který vám umožní zažít svobodnou jízdu rychlostí až 25 km/h. Právě do této rychlosti není potřeba řidičský průkaz ani registrace vozidla. E-fichtl sebou můžete vzít na cesty po krásách českých zemí nebo jej jednoduše zavřít do karavanu a vyrazit na dovolenou prakticky kamkoliv.

Představení nových modelů e-moto

Jestliže vám na cestě dojde baterie, je možno zbytek cesty došlapat. Šlapání není náročné, i přestože je celková hmotnost stroje poměrně vysoká, pohybuje se okolo 88 kg.

Skútr je v základním provedení dodáván s nosičem a kufrem, ale bez baterie. V jejím případě si můžete vybrat ze 3 variant s kapacitou 12 Ah, 20 Ah a 30 Ah. Ta s nejvyšší kapacitou má dojezd na jedno nabití až 120 km a pro její plnou kapacitu budete potřebovat zhruba 10 hodin.

Na e-moped je i koronavirus krátký

Potřebujete spolehlivého pomocníka na rozvoz letáků, cesty na poštu a do obchodu nebo víkendové výjezdy na zahrádku? Pak zaměřte svoji pozornost na e-moped Racceway, který vám bez registrace a řidičského průkazu zprostředkuje zážitek stejný jako při jízdě na mopedu se spalovacím motorem.

Na rozdíl od něho ale k e-mopedu nepotřebujete pojištění ani helmu, přesto je však v zájmu vaší bezpečnosti doporučujeme. Při koupi elektrického motocyklu Racceway získáte v ceně praktický nosič a kufr, v němž snadno převezete své výpěsty ze zahrádky. Baterie není součástí balení a dokupuje se zvlášť. Volit můžete ze 3 variant:

  • 12 Ah olověné,
  • 20 Ah olověné
  • 30 Ah lithiové.

S e-mopedem si bez jakéhokoliv omezení dojedete rychlostí až 25 km/h kamkoliv, kam jen restrikce v době koronaviru dovolí. Hodí se pro všechny věkové kategorie. Jestliže zapomenete na dobití baterie a stroj najednou vypoví službu, lze na něm domů i došlapat.

Představení nových modelů e-moto

Šlapání je na e-mopedu tak jednoduché, že z něho nemusí mít obavy ani starší ročníky. Vyrazte k vodě, do lesa nebo na zahrádku na e-mopedu, který není zdrojem škodlivým zplodin ničících životní prostředí. Více na stránkách výrobce a prodejce motocyklů Racceway – Rulyt.cz.

1 komentář: „Představení nových modelů e-moto

Komentáře nejsou povoleny.