K zabezpečení provozu mnohdy nestačí pouze dopravní značky

Moderní technologie nás ve všech směrech neustále posouvají kupředu. V automobilovém průmyslu tomu samozřejmě není jinak. Nová vozidla, která každým rokem vyjíždějí z výrobních linek jednotlivých společností, jsou čím dál tím výkonnější, a proto mnohem více svádějí řidiče k porušování dopravních předpisů.

Ačkoli se na pozemních komunikacích i v jejich blízkosti nacházejí dopravní značky, nemusí to vždycky stačit k tomu, aby bylo ochraně účastníků silničního provozu učiněno za dost. Jak zajistit zvýšenou bezpečnost například na parkovišti u soukromého objektu?

Regulaci rychlosti vám zajistí speciální retardéry

Zásadním nešvarem mnoha řidičů je již zmíněné nedodržování rychlostních omezení. Na parkovištích to může znamenat zásadní problém, protože lidé ve snaze co nejrychleji najít volné místo k zaparkování často ztrácejí přehled o dění kolem sebe a proto pak dochází ke zbytečným dopravním nehodám. Zpomalovací prahy je jednoduše donutí sundat nohu z plynu, protože kdyby tak neučinili, mohlo by dojít k poškození jejich miláčka na čtyřech kolech. Umělé vyvýšení terénu je vhodné umístit také do obytných čtvrtí či ke školám, kde se často vyskytují malé děti.

K zabezpečení provozu mnohdy nestačí pouze dopravní značky

Chcete zamezit parkování cizích osob na vašem pozemku? Máme řešení

Rychlost není jediným problémem řidičů po celém světě. Velice rádi také parkují tam, kde to není široké veřejnosti povoleno. Je samozřejmě otázkou, zda to není způsobeno nedostatkem volných parkovacích míst, což je zodpovědnost daného města, nicméně majitelům soukromých parkovišť do toho v podstatě nic není. Pokud tedy nechcete, aby u vás lidé bez povolení parkovali, pomohou parkovací zábrany. Když k tomu ještě zakoupíte tématické dopravní značení (svislé dopravní značky vyjadřující zákaz) u specializovaných obchodníků, zbavíte se problémů jednou pro vždy a nebudete neustále muset volat policii.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup