Nemáte ještě plány na Štěpána? Prožijte ho na zámku

Už jste plánovali, jak letos prožijete Vánoce a svátek svatého Štěpána? Kdysi byl tento den a hlavně noc známá veselými slavnostmi a tanečními zábavami.

Proč si i letos nedopřát něco opravdu velkolepého? Přijeďte oslavit svátek svatého Štěpána ve velkém stylu na zámek! Užijete si okázalou zámeckou výzdobu, vynikající pokrmy a luxusní zámecký wellness.

Luxusní hotel Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L’Occitane se nachází u Herálce na Vysočině uprostřed nedotčené přírody. Pobyt tady vám bude připadat jako pobyt v jiném světě. Ve světě pohádkovém, kde budete obklopeni luxusem a klidem, který z větších měst neznáte.

Nemáte ještě plány na Štěpána? Prožijte ho na zámku

Kouzelná Vysočina s nekonečnými možnostmi zážitků

Kolem Chateau Herálec najdete anglický park z 18. století. Pokud se vydáte trochu dále, můžete prozkoumat přilehlé obory, hluboké lesy, rozlehlá údolí, a dech beroucí přírodní scenérie. Tato místa lákají pro procházky, nordic walking či běžecké lyžování, když to zrovna sněhové podmínky dovolí.

Autem se poté můžete pohybovat trochu dále po Vysočině. Věděli jste, že Vysočina je regionem s největším výskytem historických památek UNESCO? Přijeďte je objevit. Víkendové ubytování na zámku tedy rozhodně nestačí, jestliže máte v plánu objevit všechny místní zajímavosti. Chcete-li si však dopřát jen víkendový restart, tady se vám ho dostane.

Ani v zimě se tady nebudete nudit

Co se dá v Chateau Herálec dělat, když je zima a sychravo? Takové počasí je ideální pro zimní lenošení v jedinečném zámeckém Wellenss & Spa by L’Occitane. Čeká vás zde saunový svět, vířivka ve starobylé věži, bazén pod historickými klenbami a magické silencarium, ze kterého máte výhled na zasněžený anglický park. Využít můžete také cvičicí podložky a gymsticky, s nimiž si zacvičíte v klidu ve svém apartmánu.

Těšte se na gurmánský a spánkový zážitek

Zámecká restaurace je opravdu vyhlášená, používají se zde lokální čerstvé suroviny a tvoří se zde pokrmy, jež pohladí vaše chuťové buňky.

Výběr nápojů je zde také neobyčejný. Zámecký hotel má vlastní vinný sklep a disponuje obrovskou sbírkou vín z oblasti Bordeaux i z České republiky. Rozhodně tedy budete mít z čeho vybírat.

O dobrý odpočinek se postará polštářové menu. Každý návštěvník si může vybrat z široké nabídky polštářů přesně ten, na němž se mu bude dobře spát. Klidná noc je zaručena i díky tomu, že se Chateau Herálec nachází uprostřed vysočinské přírody.

Na zámku rádi přivítají také domácí pejsky, nemusíte tedy svého čtyřnohého miláčka nechávat doma. Pro váš pobyt jsou k dispozici nejrůznější apartmány a pokoje včetně královského i prezidentského apartmá pro opravdu náročné návštěvníky. Vyberte si ten svůj a zažijte letos Vánoce a zimu, na nějž se nezapomíná.