Proč jsou koloběžky tak populární?

Víte, že byste se měli hýbat, ale bojíte se, že vás to nebude bavit a po čase s pohybem skončíte? A už jste slyšeli o koloběžkách?

Koloběžky se v posledních letech staly velice populárními. Prostřednictvím koloběžky si totiž můžete užívat pohybu a volnosti a zároveň formovat postavu či ji intenzivně trénovat. Koloběžka se hodí na jízdu do školy/práce, i na dovolenou. A oblíbit si ji mohou děti i dospělí.

A jaké jsou výhody jízdy na koloběžce, které ji činí tak populární záležitostí?

Jízdu na koloběžce zvládne každý. Nemusíte udržovat rovnováhu jako na kole, protože jste v podstatě neustále jednou nohou na zemi. Kdykoliv můžete přejít v chůzi a využívat můžete pěší zónu a vyhnout se tak silničnímu provozu například na křižovatkách.

Proč jsou koloběžky tak populární?

Jízda na koloběžce zajišťuje komplexní pohyb – rovnoměrně zatěžuje celé tělo, při jízdě zapojíte horní a dolní končetiny, ale také břišní a zádové svaly. Je to také velmi efektivní pomocník při hubnutí, spálíte až o 30 % víc energie než na kole.

Proč jsou koloběžky tak populární?Koloběžka je skladná a praktická. Snadno ji naložíte do kufru auta a můžete ji zaparkovat třeba na balkóně. Můžete využít košík na řidítkách a dát do něj například kabelku. Maminky si dokonce mohou své děti umístit do cyklosedačky na řidítkách koloběžky!

Koloběžky mají nepatrný ekologický dopad na životní prostředí, pořídíte je celkem levně (stojí až o polovinu méně než běžné cyklistické kolo) a využívat je můžete v každém ročním období, díky komplexnímu pohybu totiž neprochladnete ani v zimě. Cestovat na nich můžete po městě i na cestách.

A poslední důvod, proč jsou koloběžky tak populární – je to prostě zábava! Ať už trénujete, jedete na nákup nebo venčíte psa, koloběžka vám zajistí pohyb a radost z něj.

Užijte si jízdu na koloběžce a nezapomeňte pravidelně střídat odrazové nohy!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup