BalikServis.cz – přeprava nebyla nikdy jednodušší

Potřebujete poslat balík a z představy čekání v nekonečné frontě na poště vám běhá mráz po zádech? Stejné pocity teď nejspíš prožívá také nespočet dalších uživatelů běžných doručovacích služeb, kteří namísto zásilky nalezli doma pouze lísteček ve schránce. Existuje ale jednoduchá možnost, jak se zbytečným starostem vyhnout – BalikServis.cz.

„Nečekejte ve frontách na poště. Zadejte, kde je třeba zásilku vyzvednout a kam ji doručit. Vše ostatní zařídí BalikServis.cz za Vás.“

Snadno mezi dvěma libovolnými adresami

Díky službě BalikServis.cz můžete objednat přepravu zásilky mezi dvěma různými adresami nejen v ČR a EU, ale i ve vybraných zemích z celého světa. Ne pouze od vás nebo k vám. Snadno tak zařídíte přepravu balíčku i mezi místy, ve kterých zrovna nepobýváte, a to z pohodlí domova. Stačí pouze zadat, kde má BalikServis.cz zásilku vyzvednout a kam ji doručit, vše ostatní zařídím BalikServis.cz .

V rámci ČR, po Evropě i po celém světě

Díky spolupráci s mezinárodně osvědčenými dopravními společnostmi dokáže BalikServis.cz zařídit vašemu balíku pohodlnou a rychlou cestu kamkoliv nejen v rámci České republiky, ale také 49 dalších zemí po celém světě. Od začátku znáte odhadovaný termín doručení, čemuž můžete přizpůsobit své další plány. Putování zásilky máte navíc díky sledovacímu číslu a moderní technice neustále pod kontrolou.

„Malé i velké zásilky v rámci celé republiky? Samozřejmě, ale i 49 dalších zemí po celém světě. A pod vaším drobnohledem.“

Dodávka, kamion nebo letecky, drobné zásilky i cargo

Během pár kliknutí máte možnost vybrat si způsob přepravy vaší zásilky buď dodávkou, kamionem nebo letecky, my dodáme vaše zboží vždy rychle a bezpečně. Na BalikServis.cz objednáte přepravu i v režimu cargo – tedy s většími rozměry a hmotností. Zvládneme doručit náklad na paletách i bez nich do maximální hmotnosti 2000 kg a kusové zásilky až do rozměru jednoho kusu 2x2x3 metry.

„Stačí pár jednoduchých kroků, zadání potřebných údajů a je objednáno. Vše zvládnete vyřídit během pár minut i z mobilu.“

Jak na to?

Objednání přepravy nebylo nikdy jednoduší. Na BalikServis.cz stačí během několika jednoduchých kroků zadat potřebné údaje a zvolit přepravce, se kterým chcete v rámci doručování spolupracovat. Můžete také nechat volbu přepravce na nás a odeslat objednávku do systému. BalikServis.cz na základě svých dlouholetých zkušeností vybere toho nejvhodnějšího přepravce podle vámi zadaných parametrů a preferencí. Vše zvládnete nejen na počítači, ale i z mobilu. A pokud například řídíte, není problém vše nahrát na záznamník a pracovník BalikServis.cz vše připraví za Vás, vy pouze zaplatíte.

Zbytečnému mrhání drahocenným časem je zkrátka konec. Nyní můžete dát návštěvám pošty jednou pro vždy sbohem a užívat si skutečně kvalitní přepravní služby. BalikServis.cz vše zajistí, vy zůstaňte v pohodlí domova.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup