Tři nejkrásnější egyptská letoviska

Egypt se pyšní nejen řadou starobylých památek, na plážích u Rudého moře stojí krásné hotely, v nichž můžete prožít báječnou dovolenou. Vybrali jsme tři nejlepší letoviska.

Ain-Sukhna

Hned několika nádhernými plážemi se pyšní toto letovisko na břehu Rudomoří. Příjemnou změnou po všech těch oblíbených a využívaných lokalitách může být i fakt, že zde nenarazíte na zástupy turistů. Pro mnohé je právě to rozhodujícím důvodem, proč se vydat právě sem.

Toto středisko se nachází asi 55 kilometrů od Suezského průplavu, na dohled máte Káhiru a pyramidy v Gíze. Místní hotely patří k těm nejvychvalovanějším.

Tři nejkrásnější egyptská letoviska

Marsa Alam

Břehy kolem Marsa Alam prý lemují nejúžasnější pláže v celém Egyptě. Abyste si to ověřili, budete muset do malebného letoviska vyrazit a přesvědčit se sami. Zelené palmy, křišťálově čistá voda, klidné romantické zátoky.

Pokud byste si koupání chtěli obohatit o nevšední zážitek, vyrazte do nedalekého Samadai, kde si můžete zaplavat po boku hravých delfínů.

Soma Bay

Předchozí letoviska byla součástí pevniny a v obou případech nebylo těžké dostat se k hlavnímu městu, pyramidám a dalším dominantám Egypta. Na poloostrově Soma Bay, který je pět kilometrů dlouhý a dva kilometry široký, si možná budete připadat trochu jinak.

Tři nejkrásnější egyptská letoviska

Soma Bay leží 45 kilometrů od mezinárodního letiště Hurghada a místní jej označují jako oazu klidu, odpočinkový ráj a místo, kde se vám rozhled nikdy neokouká. Ze všech tří stran lemuje poloostrov Rudé moře a na plážích je dostatek místa pro zachování soukromí.

Soma Bay zároveň patří k nejoblíbenějším potápěčským lokalitám Rudého moře.

Na tato lukrativní místa se dostanete i v rámci nabídek last minute. Cena těchto pobytů se pohybuje kolem dvanácti tisíc a v hotelu máte zajištěno all inclusive stravování. Letoviska ocení nejen rodiny, ale i páry či skupiny přátel.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup