Nalaďte se španělskou siestou

MIA Reality je přední firmou pro nákup nemovitostí ve Španělsku. Nabízí širokou škálu apartmánů, domů a vil v rezidencích především pro cizince z Holandska, Skandinávie, Velké Británie, ale i z České republiky. Nádherné pozemky se nachází například na Costa Blance, kterou můžete díky příhodnému klimatu navštěvovat během téměř celého roku. Dobrý nákup je zaručen velkou osobní zkušeností a znalostmi obchodu s realitami v dané lokalitě.

Proč zvolit právě tyto destinace?

Překvapí vás krásné písečné pláže i čisté ovzduší, které přispívá k celkové rekonvalescenci organismu. Potěšení naleznete ve velkém množství slunečných dnů v roce. Na své si přijdou všechny věkové kategorie návštěvníků. Ideální klima napomáhá nejen ke zlepšení fyzického zdraví, ale i k duševní pohodě, kterou díky nádherné přírodě načerpáte. Z procházek po poklidných březích s pohledem na strmé mořské útesy nebo návštěvou rybářských přístavů či živé pobřežní promenády budete jistě ohromeni.

Pravé perly destinací

Costa Blanca je turistický název provincie Alicante. Leží na pobřeží Středozemního moře. Je přezdívána zahradou Španělska, a to pro pěstování velkého množství ovoce a zeleniny. Pro milovníky sportu jsou zde k dispozici kromě jiného i desítky kvalitních golfových hřišť. Další výjimečnou destinací je Santa Pola, proslulá těžbou soli. Impozantní pohled je zde na hejna plameňáků, kteří obývají solná jezera. Pokud hledáte léčebné zázraky, to pravé je pro vás město San Pedro del Pinatar.

Podmínky pro koupi nemovitosti

Nákup nemovitosti ve Španělsku je bezpečný a jednoduchý. Jako občané Evropské unie můžete po získání evidenčního čísla na cizinecké policii uzavírat kupní smlouvy na nemovitosti, pozemky a jiné. Španělský notář, který je vždy přítomen při uzavírání obchodu, je zárukou jeho spolehlivosti a garancí nezatížení předmětu smlouvy. Ihned po podepsání smlouvy je možné začít nemovitost plně užívat. K plné spokojenosti zákazníků přispívá i nabídka následných služeb, například zajištění nemovitosti v době nepřítomnosti majitelů.