Poznávací zájezdy historického města Paříž a Řím

Rádi objevujete? Chcete nové zážitky, poznat novou kulturu a ochutnat výbornou kuchyni? Právě pro vás jsou určené poznávací zájezdy, které vás zavezou do samotného srdce Francie a Itálie. Budete ohromeni jedinečnou atmosférou, jakou tyto země nabízí. Poznávací zájezd vám plno krásných zážitků, na které budete vzpomínat celý život.

Nezaměnitelná vůně francouzské kuchyně a bohatá historie

Lahodná vína a šampaňské, jedinečná chuť francouzské kuchyně a řada překrásných památek na vás čeká při poznávání kouzelného města Paříž. Poznávací zájezd Paříž vám dá ochutnat od všech smyslných požitků, které toto historické město nabízí.

Poznávací zájezdy historického města Paříž a Řím

Objevte všechny klenoty kulturní pokladnice jménem Paříž, od muzeí až po legendární Eiffelovu věž. Během zájezdu poznáte tuto moderní metropoli, se všemi jejími historickými památkami. Dopřejte si posezení na břehu Seiny s kvalitní kávou nebo se vydejte na kouzelnou večerní procházku městem milenců, které nabízí jedinečnou romantickou atmosféru. Vzpomínky na celý život zaručeny.

Jedinečná energie a krásné památky nezaměnitelného Říma

Poznávací zájezd Řím vás zavede do města Řím, kde na vás dýchne atmosféra starých dob, kdy gladiátoři chodili ulicemi a získávali si úctu starců a sličných panen. Město Řím je i po staletí plné energie, krásných památek a výtečného jídla. Při prozkoumávání metropole císařů ochutnáte řadu tradičních italských pokrmů a vín. Chutě, které vám přiblíží toto „věčné město“ si zamilujete.

S poznávacím zájezdem uvidíte Řím v těch nejlepších barvách. Navštívíte Sixtinskou kapli ve Vatikánu, dopřejete si procházku městem, prozkoumáte křivolaké uličky a spousty dalších zážitků na vás čekají. Nebojte se, v tomto městě se nemůžete ztratit, stále platí, že všechny cesty vedou do Říma.