Užijte si léto v lázních. Jaká kolonáda na vás čeká?

Nemusíte čekat na letní prázdniny, balte kufry už teď a dopřejte si klidně jarní restart, ať jste na sezónu fit. Ideální vzpruhu vám nabídnou české lázně, kterých je bezpočet. Kam vás pozveme my?

Skvělý letní pobyt v lázních

Lázně nejsou pouze pro ty, kteří potřebují rekonvalescenci po operaci nebo kvůli zdravotnímu problému. Spa, wellness, to jsou zkrátka lázně v luxusním kabátku. Je zde spousta procedur na jednom místě, tato lázeňská péče je sestavená odborníky. Dostane se vám tak hýčkání se zdravotním benefitem. A přitom nepotřebujete lékařské doporučení, užijete si relax, který povznese vaši mysl i tělo. Právě proto tyto programy nabízí spousta klasických lázní nebo se v lázeňském městě vystaví třeba speciální resort určený pro širší klientelu. Tak na jaký letní pobyt v lázních vyrazíte?

Mariánské Lázně i Karlovy Vary – spa pro každého

Letní sezóna a lázně? Nemůžeme opomenout lázně Karlovy Vary, jelikož se tam bude konat proslulý filmový festival. Ubytování je stále k dispozici, pospěšte si ale, protože nabídka se tenčí. Karlovy Vary jsou samy o sobě kouzelné, onen festivalový ruch jim však dá kouzlo letní dovolenkové destinace. Jen si představte, že si na kolonádě dáváte kávičku a kolem vás projede vůz s Jiřím Bartoškou nebo Russellem Crowem. Ano, to se v tuto dobu opravdu děje. Navíc kolem festivalu je zde spousta doprovodných programů, stánky s občerstvením, takže si tyto lázně užijete dosyta. Chcete navštívit klidnější místo? Pak vás zveme kousek vedle. Mariánské Lázně rovněž nabízí dokonalý relax, mají zde unikátní suché uhličité koupele, tzv. Mariino jezírko. Toto je skvělé pro saturaci hemoglobinem i regeneraci, takže se zpomalí projevy stárnutí. Mrkněte se na stránky Spa.cz, kde máte všechny nabídky přehledně dle lokalit.