Poklidný život v Malešicích se bude líbit nejen mladým rodinám

Hledáte místo, kde byste zakotvili? Chcete mít konečně vlastní bydlení, přestat s životem v nájmu? Zkrátka pocit, že vám něco opravdu patří? Historicky mají Češi vlastnictví nemovitosti v krvi a zřejmě to nezmění ani nová éra spojená s 21. stoletím. A žít v Praze, to je cenná deviza do budoucna. Jde o lokalitu, ve které je občanská vybavenost opravdu na výbornou a kde je k dispozici i celá řada pracovních příležitostí. Naše hlavní město snese přísné západoevropské standardy, má spoustu zeleně a nabídne klid, který potřebujeme každý den.

Útulné zázemí v duchu dnešních trendů

Pokud hledáte zázemí, které plně ladí s moderním životem, v české metropoli najdete jeden zajímavý tip. Bydlení v pražských Malešicích vám dopřeje vše, co potřebujete – blízko jsou sportoviště, ale i hřiště pro děti, nechybí ani možnost nákupu. Lékárny, restaurace, školy a školky, to vše v docházkové vzdálenosti, stačí se jen obléct a udělat si několikaminutovou procházku.

Příroda v okolí bytu už nebude jen přáním, Malešický park je doslova jen pár kroků od dveří a totéž platí o další oblíbené destinaci, jako jsou Židovské pece. Odpočinek po práci mezi stromy a lavičkami? Žádný problém! Posedět ale můžete i s kávou na lodžii, záleží na náladě. V nabídce je posledních několik bytových jednotek, je proto čas se rozhodnout.

Poklidný život v Malešicích se bude líbit nejen mladým rodinám

Balkon, ale i prostorné garážové stání

Pokud nechcete lodžii, je připraven balkon, ale také předzahrádka, kde si sami můžete pěstovat vlastní okrasnou zeleň. Co největší spojení s přírodou, útulnost a vzdušnost bytových jednotek, ale také dobrá investice, která se zhodnotí i vašim dětem. Budou mít jednou výborný start do života, myslete proto dopředu, vyplatí se to! Pokud vás projekt zaujal, více informací najdete zde. Vězte, že život v Praze je plný zajímavých překvapení.