Proč mít svého vlastního psychiatra?

Máte náladu pod psa a cítíte se vyždímaní až do morku kosti? Opakují se u vás stavy vyčerpanosti, letargie, apatie nebo jste naopak na maximum rozrušení, vzteklí či agresivní? Poruchy chování jsou dnes běžným hendikepem plně vytížených lidí. Nevyhýbají se ani dětem. A co je úplně nejhorší, neřešené stavy emočního vypětí se s největší pravděpodobností zvrtnou v komplikovanou problematiku depresí nebo maniodepresivních psychóz. A to už není žádná legrace a nic příjemného.

Adekvátní léčba si žádá individuální péči. Rozhodně není vhodné se spoléhat na bezejmenné ambulance velkých nemocnic, kde se lékaři střídají jako na běžícím páse. Mít svého psychiatra, býval slogan pro každého Američana, dnes je to vizitkou naší středoevropské kultury. Mít dobrého doktora po ruce či na telefonu se vyplatí.

Psychózy i závislosti

Kvalitního psychologa i psychiatra lze nalézt v soukromém zařízení psychiatrie Brno, které je provozováno společností AdiCare. Zdejší lékaři se specializují na široké spektrum duševního onemocnění. Mezi nejčastěji řešené problémy se řadí stavy úzkostí, obsedantně kompulsivní porucha, generalizovaná úzkostná porucha, sociální fóbie a panická porucha.

Druhou skupinou, z jiného soudku, ale stejné závažnosti, je léčba závislostí. Ať už jde o závislost na alkoholu, drogách, tabáku, sexu nebo automatech, je nutná léčba a dohled mentora. V AdiCare umí obojí, a to dokonce diskrétní formou. Není třeba ostentativně trávit hodině v čekárně plné lidí s podobnými problémy. Stačí si se svým lékařem domluvit osobní schůzku nebo třeba jen online meeting přes elektronické platformy.

Proč mít svého vlastního psychiatra?

Žádná lékařská direktiva

AdiCare je tu pro vás osobně i online. Přináší vysoce odborné služby v rodinném a respektujícím prostředí. Klient se nestane klasickým „pacientem“, o jehož osudu a podobě léčby z pozice autority nebude rozhodovat lékař. Naopak. Rovnocenný a partnerský vztah s klientem umožňuje, aby se klient cítil svobodně, a na formě své budoucí léčby se spolupodílel.