O jaké půjčky je zejména ke konci roku zájem?

Podle posledních statistik je každý druhý Čech zadlužený. Bohužel už dávno neplatí rčení, že nejlepší půjčka je žádná půjčka. Lidé přistupují k půjčkám s menší opatrností a bohužel se často spálí. Ani to je ale nezastaví, půjčí si i na to, na co by byli schopni našetřit během pár týdnů či měsíců. I když si Češi půjčují pravidelně během roku, a to i několikrát, konec roku je pro poskytovatele půjček víc než dobrý. Během konce roku se totiž zájem o půjčky rapidně zvyšuje.

Důvodem jsou hlavně vánoční svátky, které se blíží každým krokem. Lidé dnes už nenakupují dárky na poslední chvíli, ale nakupují je průběžně, aby to nebyl takový zásah do financí. Mnohdy však i při nakupování dárků s předstihem postrádají finance, proto se k půjčkám schylují.

Také se k půjčkám schylují v okamžiku, kdy mají zaplatit zálohu na zimní dovolenou. Záloha se bohužel požaduje vždycky v okamžiku, kdy se rezervuje konkrétní termín v daném lyžařském středisku nebo v hotelu. A často s takovým předstihem nejsou peníze k dispozici, půjčka však může zálohu na dovolenou uhradit.

Nejžádanější jsou rychlé půjčky

V souvislosti se zvýšeným zájmem o půjčky jako takové se nabízí otázka, jaké konkrétní půjčky jsou nejžádanější na trhu? O jaké půjčky je opravdu velký zájem? Nejžádanější jsou podle statistik rychlé půjčky. Lidé nechtějí čekat na požadované peníze týdny, chtějí mít danou sumu na kontu co nejdříve.

Naštěstí dnes existuje celá řada spotřebitelských půjček, které lze označit za rychlé půjčky. Jsou to nebankovní půjčky, u nichž je navíc větší pravděpodobnost schválení.

Zájem roste také o půjčky bez registru a půjčky bez doložení příjmů

K dlouhodobě oblíbeným půjčkám patří i půjčky bez registru, o které žádají hlavně ti, kteří mají v registru dlužníků černý puntík. Taktéž jsou atraktivní půjčky bez doložení příjmů, o něž zase žádají lidé, kteří přišli o práci nebo kteří nemohou zrovna doložit pravidelnost svých příjmů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup