Vánoční večírky nemohou být bez vánočních reklamních předmětů

Konec roku se v každé firmě nese ve znamení firemních večírků a mejdanů. Ještě, než se všichni zaměstnanci vydají slavit vánoční svátky se svou rodinou, oslaví se ve firmě další rok, který spolu pracovali a ve zdraví přežili. V rámci vánočních firemních večírků rozdávají lídři firem prémie nebo alespoň drobné dárky, které zaměstnance potěší a které jim přijdou vhod. Pokud má vaše firma za sebou méně úspěšný rok a na vánoční prémie zkrátka nejsou peníze, obdarujte své zaměstnance alespoň vánočními reklamními předměty, které je potěší.

Reklamní předměty jako takové jsou skvělou reklamou, navíc však mohou být i hezkým dárkem. Nejčastěji se sice reklamní předměty darují zákazníkům nebo klientům, respektive obchodním partnerům se dávají jako poděkování, na druhou stranu mohou být dárkem i pro zaměstnance.

Pokud za sebou tedy nemáte zrovna úspěšný rok, reklamními předměty uděláte taky radost. Jen je nechejte vyrobit ve vánočním duchu.

Vánoční reklamní předměty

  • Vánoční baňky
  • Vánoční ponožky
  • Vánoční čepice

O vánočních reklamních předmětech

Dnes se fantazii meze nekladou, i reklamní předměty mohou mít celou řadu různých podob. Nemusíte nechávat vyrábět jen propisky nebo reklamní bloky, dnes může být logo natisknuto skutečně na jakémkoli předmětu.

Na vánoční večírky se hodí zejména vánoční baňky, které mohou nést logo firmy i jméno konkrétního zaměstnance. Také lze udělat reklamní předmět z vánočních ponožek nebo třeba z vánočních čepic. I ty jsou na vánočním mejdanu skvělým dárkem, který budou zaměstnanci nosit i během osobních oslav vánočních svátků.

Pokud se rozhodnete darovat zaměstnancům zmiňované vánoční ponožky, nezapomeňte jim do ponožek ještě něco dát. V každé ponožce by přece mělo něco být. Co třeba propiskači zapalovač nebo placka či stylově natištěný button?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup