Jak by měl vypadat perfektní letní šatník

Je logické, že i v teplých slunečných dnech chcete vypadat co nejlépe a svým oblečením na sebe upozornit. To ale ještě neznamená, že nutně musíte vzít obchody s módou útokem. Věřte, že stačí pár pěkných kousků oblečení s několika vhodnými doplňky a hned si zkombinujete tak úžasný outfit, že nezůstane bez povšimnutí. Z toho důvodu vám přinášíme pár módních letních tipů, abyste vypadala skvěle a byla v pohodě.

Džínovina stále v kurzu

Vzhledem k tomu, že riflovina stále letí, tak kromě oblíbených džín se na přední příčce žebříčku popularity vyhřívá i džínová košile a bunda. Sice je pravdou, že do úmorných veder si asi vezmete něco jiného než džínové oblečení, ale jinak taková košile v kombinaci s kraťasy či se sukní vypadá opravdu skvěle. Navíc, jak sukni, tak košili můžete bohatě kombinovat s čímkoliv.

Volné triko a top budou znovu top

Když máte ve svém šatníku nějaké volnější triko nebo top s květinovým vzorem, ihned získáte základ toho nejvhodnějšího outfitu do teplého počasí. A pokud ke kratšímu topu přihodíte šortky, budete šik a každý se za vámi ohlédne. Luxusnější top z kvalitního materiálu je řešením i pro cestu do společnosti, protože pak stačí jen pouzdrová sukně a večer může být jen váš.

Boyfriendy a kraťasy s laclem zažívají neobyčejný boom

V džínovině vám to bude slušet vždy a platí to i boyfriendech, které sice vypadají jak vytažené z pánského šatníku, ale jsou nevýslovně trendy. Když navíc mají pěkně otrhané a odrané nohavice s dírami na kolenou, tak není co řešit. Pak už jen přidejte krátké triko, výrazné boty na vysokém podpatku a směle do ulic.

Vlastníte-li pěkné nohy a chcete je ukázat, jděte do džínových kraťasů s laclem. Jejich velikou výhodou je, že umně zamaskují případné nedokonalosti v oblasti bříška a přenesou pozornost na vaše nohy.

Nyní už jen popřemýšlet, uplatnit trochu kreativity a zajímavý look je na dosah.