Co by vás mohlo zajímat o kurzech češtiny pro cizince

Máte zájem o život nebo studium v Česku? Pak vám určitě vrtá hlavou spousta otázek, na které hledáte odpověď. Prvním krokem, který může být trochu problematický, je samotné studium českého jazyka, které je však tolik potřebné k životu v Česku.

Nemusíte mít strach, k zvládnutí češtiny vám dopomůže kurz češtiny pro cizince. Vašimi lektory tam budou rodilí mluvčí, kteří vás povedou k úspěšnému zvládnutí jazyka a následných zkoušek. Vybrat si můžete z kurzů individuálních, skupinových nebo nejintenzivnějších ročních kurzů češtiny.

Zajímá vás více? Přečtěte si náš dnešní článek o kurzech češtiny pro cizince.

Co by vás mohlo zajímat o kurzech češtiny pro cizince

Jak kurzy pro cizince fungují?

Pro začátek je potřeba se přihlásit, což lze často vyřídit vyplněním online formuláře na webových stránkách jazykových škol. Platit je potom také možné online a už po zaplacení alespoň části školného obdržíte potvrzení o studiu, které využijete při podávání žádosti o vízum. Následně se můžete těšit na intenzivní studium, které probíhá každý den on října do června.

Jak moc intenzivní kurz je? Rozsah je celkem 560 hodin, při 20 hodinách týdně. Budete tak v opravdovém denním kontaktu s jazykem, abyste získali požadovanou úroveň. V kurzu budete rozdělení do skupin s vlastním lektorem. Poznáte díky tomu nové lidi, se kterými si budete vzájemně pomáhat ve svém rozvoji.

Český jazyk na úrovni B1 až B2 potom můžete využít na příklad pro přijetí na české vysoké školy, na kterých můžete studovat zdarma.

Co by vás mohlo zajímat o kurzech češtiny pro cizince

Vyjdou mi v případě potíží vstříc?

V rámci studia může dojít k různým problémům, které jdou řešit, ale je důležité o nich vědět a počítat s nimi. Pokud se například stane, že vízum dostanete později, než jste očekávali, stále můžete do kurzu češtiny pro cizince nastoupit. Společně s lektorem nebo lektorkou zameškané lekce doženete s pomocí individuálního plánu.

Pokud už předem víte, že nebudete moci fyzicky trávit ve škole tolik času a každý den dojíždět, využijte nabídky online češtiny pro cizince. Můžete se spolehnout na efektivní výuku přes internet, ať už jste kdekoliv a bez potřeby dojíždění.

V případě, že bude vaše vízum zamítnuto, vrátíme vám plnou částku za kurzovné. Ale nemějte strach, ve většině případů studenti na vízum dosáhnou. Je však potřeba podrobně prozkoumat vízový proces a mít dokumenty v pořádku.

Co by vás mohlo zajímat o kurzech češtiny pro cizince

Studium něčeho nového je vždy dobrý nápad. A u jazyků to platí dvojnásob. Ať už jsou vaše otázky ohledně kurzu češtiny zodpovězeny tímto článkem, nebo vás zajímá něco víc, zavolejte do Jazykové školy PELICAN, kde vám na vše odpovíme a pomůžeme s dalšími kroky vašeho studia!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup