Mějte spolehlivou silniční váhu

Rozhodnete-li se pořídit si silniční váhu, je zřejmé, že jde o nemalou investici, kterou je třeba dobře promyslet. Důležité je, aby svými parametry odpovídala vašim potřebám. A v neposlední řadě nepodceňte výběr kvalitního dodavatele.

O silničních vahách

Silniční váhy představují zařízení, která nachází využití v různých průmyslových oblastech, například v rozmanitých stavebních prostorech, pískovnách atd. V současné době vedle mechanických vah seženete i elektronické a liší se také v dalších parametrech – rozměry, konstrukce, váživost atd.

Zařízení zváží vozidlo při jeho přejezdu přes můstek a také najdete na trhu mobilní váhy zaměřené na měření v klidu i za jízdy. Neustále se vyvíjejí, zdokonalují a přinášejí tak svým uživatelům četné výhody.

Váhy – Jas: Nejen silniční váhy

Máte už představu o tom, jak má silniční váha vypadat? Vyberete si ji od zavedené společnosti Váhy – Jas. Byla založena už v roce 1990 a její tým je tvořen specialisty s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Automobilové váhy vyrábí v délce 4 – 18 m a s váživostí do 60 tun.

Budete nakupovat přímo od výrobce, a to má vždy své výhody. Pokud si nevyberete z nabízených typů, nevadí. Firma vyrábí rovněž automobilové mostové a silniční váhy na míru. Oceníte také záruční a pozáruční servis. Společnost dále zajišťuje cejchování všech druhů elektronický a mechanický vah.

A s výrobou myslí nejen na ty, kteří potřebují silniční váhu. Nabízí vám rozmanité průmyslové váhy uplatňující se v různých odvětvích (potravinářství, stavitelství, farmaceutika atd.). Podívejte se na váhy můstkové, podlahové, paletové, s tiskem, jeřábové, počítací či visuté jateční. A na výběr máte rovněž z kompaktních zařízení.

Seznamte se s širokým sortimentem společnosti Váhy – Jas a v případě nerozhodnosti si nechte poradit profesionálem, který svým produktům skutečně rozumí.